Поцілунки потрібні не тільки для задоволення
Обществоnashamama.com20 марта 2021

Поцілунки потрібні не тільки для задоволення

На думку американських психологів, які проводили дослідження, поцілунки займають центральне місце в нашому житті, як спосіб вираження наших почуттів.

Люди цілують не тільки своїх коханих. Є дружні поцілунки, вони також бувають призначені дітям або родичам. У відносинах поцілунки є способом показати іншій людині, як мінімум, те, що її люблять, відзначають фахівці у виданні Psychology.

Ось чому це відіграє таку важливу роль в будь-яких відносинах, в тому числі, в романтичних. Люди роблять це не тільки тому, що це приємно. Поцілунки є усвідомленим або неусвідомленим актом вираження ставлення до людей в різних ситуаціях, такого як співчуття, розрада, радість, солідарність або навіть просто знак вітання.

Ці прості дії зближують людей. Це дуже схоже короткочасну медитацію. Однак тайм-аут, необхідний для того, щоб поцілувати свого партнера, є не просто способом возз'єднання з ним, це також спосіб специфічного возз'єднання з самим собою. І стан після поцілунку відрізняється того, що ми отримуємо після від відпочинку, занять спортом або медитації. Це відновлює, надихає, дає новий імпульс.

Кожен раз поцілунок є дією, заворожуюче тягне до партнера, після чого ви випадаєте з цієї метушні. І це знову частково занурює в ті дні закоханості, коли ви не могли встояти перед цим задоволенням. Ця дія є нагадуванням про фізичне тіло вашого партнера і про все те, що звело вас разом.

Це важливий ритуал. Поцілунок з коханцем не завжди глибоко чуттєвий і еротичний. Іноді це просто легкий дотик, перш ніж хто-то виходить з дверей, щоб йти на роботу. Це спосіб маркування простору, де двоє усамітнюються один з одним. Відсутність поцілунків в умовах повсякденної рутини позбавляє романтики спільне життя.

Написать комментарий
💬 Последние комментарии
Хуйжень
Гимн Украины не скажет сколько ей жить осталось ,нет русских войск на дороге этой весенней ночью.
tycoon
Поддисплейными камерами, а не пИддисплейными!
Елена
Помогает Украина и субсидии и пенсии и инвалидам и детям,а что не так?так,социальное государство,и через семейного врача многое бесплатно можно медицинских услуг получить,это же капитализм,ты же этого и хотел,ну вот и есть и не тебе ли подонку такое говорить, тварь.
Елена
То не я писала, пошёл на три буквы,Маресьев что за Солженицына сказал?а ты им, Солженицыным восторгаешься мразота
Весёлый Роджер
«Елена 23 апреля 2019 Всё таки Украина социальное государство,а не какая-то африканская страна,государство как может,в силу своих возможностей помогает своим гражданам.А в Маскве последних ёжиков доедают,скоро и подкущевых выползней не останется, Игбун Хохлов в курсе,он из Орды в Украину перебежал,теперь здесь отъедается,…» «Елена 13 ноября 2018 орда это не США...там работают законы и госдеп..Кацапы и не надейтесь...только полный разгром орды и месть за 20 тыс. убитых украинцев.» «Елена - 23 апреля 2019 - Зелинский умный, а Коломойский гениальный, а Пётр Алексеевич целеустремленный, а Игбун Хохлов это знает и завидует.»
Весёлый Роджер
Заткнись ты мразь подлая, фашисткий холуй! Он ещё Матросовым восторгается, а вчера укрофашистов - убийц детей оправдывал! А вот это кто писал? Ты так тоже стебался? «Елена, 14.11.2018 23:52 А что станет я с тобой тебе думать не нужно...ОРДЫнский пахан знает ответ...заберет вас всех в ядерное пекло без вашего согласия, а остальные все здохнут...заявил цар... ***» Жидобандеровская мразь ты и маразматичный пердун подонок Шмуля!
Елена
Чечня Луночка была более страшным событием,все войны это очень плохо.