Обществоukr.media24 дек.

Правила багатства Джона Рокфеллера, які допоможуть вам стати успішнішими

Секрети найбагатшої людини у світі.

nk_hauz/XYLnyUo7g.webp

Всі хочуть заробляти багато грошей і бути успішними, але не у всіх це виходить. Настав час ознайомитися з секретами успіху Джона Рокфеллера — найбагатшої людини початку 20 століття, інформує Ukr.Media.

Працюйте на себе і будьте наполегливими

У дитинстві Джон з головою поринув у важку працю. Він з ранніх років розумів всю цінність грошей, тому почав заробляти їх вже в ранньому віці, купуючи цукерки і продаючи їх дітям трохи дорожче. Як говорив він сам в зрілому віці, найголовніша якість будь-якої людини, яка хоче досягти успіху, — наполегливість. Всі поставлені ним цілі досягалися, нехай і не без проблем.

Навчіться економити

Шукайте місця, де ви можете купувати товари дешевше. Плануйте свої покупки, строго дотримуючись списку і потреб. Не витрачайте гроші на те, що взагалі не має ніякого сенсу. Використовуйте їх для примноження свого капіталу. Як говорив сам Джон, вміння стежити за витратами дозволило йому вже в 18 років стати партнером по бізнесу. Навчіться цінувати кожну гривню і кожну копійку, навіть якщо ви вже володієте непоганим станом. Це не жадібність, а здоровий глузд.

Якщо ви бідні, вам необхідно відкривати свій бізнес

"Якщо грошей немає зовсім, потрібно відкривати свій бізнес прямо зараз" — так звучить головна порада мільярдера. Саме відкриття свого бізнесу дозволило Рокфеллеру вибратися з бідності. Так, це не просто, але потрібно прагнути до того, щоб ваші ідеї, прихований потенціал або хобі допомагали вам заробляти і отримувати від життя більше.

Гроші йдуть від людей

Щоб стати багатими, вам потрібно спілкуватися. Рокфеллер розповідав про те, що доброзичливе спілкування з людьми допомогло йому завести масу корисних знайомств. Він слухав чужі історії про життя, завжди давав можливість людині висловити свою думку, а лише після цього озвучував свою.

Шукайте пасивне джерело доходу

Пасивний дохід може зробити вас багатими. Згодом Джон Рокфеллер перестав брати участь у робочому процесі, переключившись на інвестиції. Він завжди говорив своїм дітям про те, що потрібно забезпечувати себе пасивним доходом, тому що саме він дозволяє жити у своє задоволення.

💬 Последние комментарии
Каменяр
А яка тобі користь з військових технологій? Тобі, рядовій ХОХУ? Росія, сучасна Росія - в групі постійно догоняючих!
Каменяр
Это ты имееш "право ПОД КЕМ ЛЕЖАТЬ". Але вся заковика в тому, що ХУЙЛО не питає тебе чи ти хочеш "ПОД КЕМ ЛЕЖАТЬ .. И СОСАТЬ". Тобі сказано - готовся отчаливать в РАЙ. И крапка. Так само скажуть лягай та росувай булки. І крапка. Альтернативи для тебе немає - або розсувай булки або в РАЙ. А ми з ХУЙЛОМ, з цим намісником САТАНИ ще повоюємо. І з тобою та іншими ХОХУ, якщо вони сунуться в Україну. І виженемо ( вірніше допоможемо відправитись в РАЙ) тих, хто прийде із зброєю...
Наш ответ Быдлостану
Америка их поддерживает и еврей Блинкен очень много умных слов говорит, но тебе оно ненужно... Умные слова, в смысле.
Елена
Роджер прочитай , может когда нибудь поумнеешь,в чём конечно есть большие сомнения.https://masterok.livejournal.com/7704511.html
Елена
Туда им и дорога.
Патріот
Немає в коміксі ніякого патріотизму! Бо не бачу тут ана "слава Україні" ані "героям слава"... Неякісна робота. Непатріотична.
ALWAS
Неплохо и на молодых влияют. Многие из них просто не доживут до старости. А негатива у нас много. Рост цен, безработица, засилье бюрократии, в общем- полицейское государство. И потому вымираем.