Обществоua.news11 окт.

Правила відвідування будівлі Ради можуть змінитися: представлено новий проєкт

nk_hauz/uf8b5lD7R.jpeg

У Верховній Раді запропонували змінити правила допуску відвідувачів до будівлі парламенту. Згідно з нововеденням, увійти можна буде тільки при наявності документа, що підтверджує вакцинацію від коронавірусу, або негативний результат ПЛР-тесту, або довідки про одужання від COVID-19.

Відповідний проект постанови оприлюднений на сайті Верховної Ради .

Згідно з пояснювальною запискою, документом пропонується встановити, що на період дії карантину відвідування парламенту дозволяється тільки при наявності:

документу, що підтверджує отримання вакцинації від COVID-19 однією або декількома дозами вакцин;

негативного результату тестування на COVID-19 методом ПЛР;

довідки про одужання особи від COVID-19, якщо особа перехворіла не більше шести місяців тому до пред’явлення документу

Раніше повідомлялося, що найближчим часом ряд українських областей і міст планують посилити протиепідемічні обмеження.

Міністр охорони здоров’я України Віктор Ляшко заявив, що нинішня хвиля коронавируса почалася в країні раніше, ніж прогноз іровани МОЗ.

Міністр охорони здоров’я України Віктор Ляшко пояснив низькі темпи вакцинації в країні. Як мінімум однієї дозою вакцинувалось близько 20% дорослого населення.

💬 Последние комментарии
Луна -2
А ты не подумал что Роджер еще хочет пожить? в отличие от вас "Ще не вмерликов"?Так что говори за себя, а не за него,Так будет лучше ..А кто и куда попадет науке это неизвестно ..... Наукой лишь доказано, что смерти не существует -есть переход из одного состояния в другое Как у Высоцкого -"Но если туп как дерево, родишься баобабом, и будешь баобабом ты всю жизнь ,,,,когда помрешь "
СТЕСНЯЮСЬ СПРОСИТЬ.
А в украине в продаже есть ли футболки с портретом их пердизидента зеленского? Ну, там на байтракторе верхом, или с трызубцем в одной руке, и с джовелином в другой?
Елена
Я пишу исключительно за Роджера,так его и встречу,если доведётся, вместе отправимся,я в рай ,а он просто сдохнет.
Луна -2
Ты же ему в искренней любви клялась - здесь все свидетели - и вот нате вам ,отказываюсь от любимого Роджера - ой нехорошо это, плохо кончится, типа как у Зеленского с Ахметовым,.Святкин в исполнении Быкова встречал так немцев - ты же встречаешь своих же друзей...
------
как порошенко помогал сьесть януковича а потом по приказ у сьели и порошенко .
ЖРИТЕ, ПАДЛЫ !!! И ПОДАВИТЕСЬ !!!
КАРАТЕЛЕЙ ЗСУ КОРМЯТ КАШЕЙ С ОПАРЫШАМИ !!! ДЛЯ ПРИВЫКАНИЯ К ЧЕРВЯМ !!!
------
Попутно сметет ахметава в угоду транснациональных компаний.Дошла очередь и до него .сметали олигархов во многом руками олигархов.и вот олигархоеда- крысоеда решили публично казнить.Отслужили оигархи транснацинальным компаниям пора их вкокошитьчто самим занятся украиной напряму без посредников.Поверти тут не то что жалости не будт а будетхищное остервенение в ничтожении населения украины любыми способами.