Президент України розповів, що «туристичні магніти» Вінниччини включатимуть до програми «Велике будівництво»
Обществоi-vin.info30 сентября 2020

Президент України розповів, що «туристичні магніти» Вінниччини включатимуть до програми «Велике будівництво»

Сьогодні у Вінниці Президент України Володимир Зеленський спілкувався із представниками ЗМІ та розповів, які культурні об’єкти нашої області включили до програми «Велике будівництво». Про це повідомляє «Інформаційна Вінниччина».

Глава держави розповів, що друга частина програми «Велике будівництво» розпочинається з підтримки історичної культурної спадщини.

«Такі об’єкти, як Палац Потоцьких – історичні, і перш за все вони можуть бути туристичними магнітами для нашої країни. Тому ця програма вже передбачена у бюджеті наступного року», - прокоментував Володимир Зеленський.

Також Президент зазначив, що наступного року по всій країні планують відремонтувати 100 об’єктів культурної спадщини. Ремонтувати будуть не тільки будівлі та споруди, а й дорогу, аби туристи змогли доїхати до туристичної місцевості.

Написать комментарий
💬 Последние комментарии
русский пропагандон
да подожди еще не вечер -до выборов, а там посмотрим..Смеётся тот. и хорошо смеется тот, кто последний
Весёлый Роджер
Як тоби мавпёнок тыркнуло, писли смокчевания члена Бандеры! В каком ты экстазе, лучше чем от экстази. Ну ты поскачи, поскачи - тебе полегчает....
без палева
Очередная кремлядь толкает какую то дичь!
как же так
В смысле " может достичь" Америка уже давно все! Срюськие пропагандоны уже 5 лет кукарекают что Америка все! Меняйте заголовок, н какой Америки уже нет!
кличко победит
Виталя будет мэром, чего гадать! Никакая зэко-манда не пройдет!
Весёлый Роджер
Привет "е". А шо нима тут Шмули_Елены? Такая важная тема про его коханю Амэрыку, а он раз и слинял, эта "пЫдарасина хуесосная и жопадающая вафлеглотина, не знающая ничего, сидит в своём свинарнике и не отсвечивает,гнида". А может в Америке ужо ежей стали жрать, чи Теслу з картону гнать? Чи пожары голографией у Холивуде снимать? А ведь осталось 9 дней и звезда его мечте!!!
як добрэ
Яка вэсэла новына!