Обществоukr.media20 июл.

Причини, за якими багато відносин розвалюються завчасно і в цілому є неміцними

Фактори, які не дають любові витримати натиск проблем.

nk_hauz/-mf-c9d0az0h8lcznwcb.jpg

Сучасні пари стикаються з величезною кількістю проблем. Психологи розповіли про головні причини того, чому сучасні відносини такі неміцні, інформує Ukr.Media.

Егоїзм

Сучасні люди вкрай егоїстичні і непоступливі. Всі звикли вирішувати тільки свої проблеми і досягати тільки своїх цілей. Ніхто не хоче жертвувати собою заради любові. Тому відносини перериваються в той самий момент, коли потрібно проявити повагу, мудрість, доброту.

Неправильна постановка цілей

Любов — це у першу чергу взаєморозуміння і спорідненість душ. Багато жінок вибирають чоловіків по товщині гаманця, а не по широті душі. Чоловіки вибирають красивих, але жадібних жінок. Це лише пара прикладів з мільйонів можливих. Після того, як період сильної закоханості закінчується, такі відносини неминуче руйнуються.

Сучасне життя — гонитва за грошима

У людей забагато турбот: робота, будинок, обов'язки. Немає часу на приємне проведення часу. Залишається лише знаходити трохи вільних хвилин між справами, щоб побачитися або зайнятися чимось разом. Цей дикий ритм, в якому немає часу на любов, робить нормальні відносини неможливими.

Соціальні мережі

Люди з появою соціальних мереж стали все частіше і частіше виставляти своє життя напоказ всім оточуючим. Любов перестала бути чимось таємничим і особистим. Тепер ваша друга половинка, що викладає фотографії з вами, належить оточенню. Думка оточення про нашу кохану людину або про нас самих часом стає першорядною.

Люди занадто поспішають

Сучасні люди звикли отримувати все й одразу. Любов не є винятком. Хочеться відразу з'їхатися, виплеснути свою пристрасть. Раніше люди вміли чекати і не квапили події, тому їх відносини розвивалися поступово, не даючи зробити помилку.

Люди перестали цінувати любов

Цінність відносин впала. Якщо раніше любов стояла на першому місці, то зараз вона є більше приємним бонусом. Коли людина не цінує те, що у неї є, вона цього дуже швидко позбавляється.

💬 Последние комментарии
Не Елена
Слышь, старая ТП, по твоим высерам видно как ты хочешь "... человеческого доброго отношения между людьми...", ха. Ты хоть бы не позорилась тут своей тупостью. У тебя всё-таки с головой проблемы - писать всякий бред, обсирать, обязываться, а потом говорить про справедливость и добрые отношения. Лечиться надо, в Кащенко тебя не долечили.
Гiсть
Дайте пожалуйста адрес Центра по анализу, вышлю туда свой кал для анализа, "поскольку гибридные угрозы становятся более острыми" и это напрягает.
Елена
Цитаты опять
Елена
Он делает плохое, разве не видно?
Елена
Шмуля сало не ест, нельзя,а я не Шмуля,сало ем, чуть чуть
Весёлый Роджер
«Елена - 15 мая 2020 - Вжился в роль понимаешь?ха.Что сделаешь,талант актёра или кого там( прим. моё- ПОДДОНКА!!!) ,не пропьёшь,ха.Так и живу ,Еленой,ха.Уже свыкся,ха.» А Украина идёт в }|{oпу, а не у Европу. Сала Уронили – тюю, так хероям бандитам вже мало! ---- «Елена -26- апреля – 2020 - Ты Луночка не особо то и пугай,.... и найти тебя времени надо пять минут, поэтому пугать меня не стоит,все под Богом ходим,ха.» ------ «Елена -21 августа 2020- Ебало закрыл сука,а то ещё пиздеть будет, уёбок.смотри у меня,жить то ге бессмертная у тебя,подонок.А Украина идёт в Европу!» Сало уронили – хероям убийцам мало!
Луна -2
Тогда пусть едет в свою благословленную Америку, и пусть поживет там, в богатой Америке.Только пусть потом не жалуется, что В Украине и России жить было лучше и сытнее, чем в богоизбранной Америке.Добрый вечер Роджер. .