Причини, за якими багато відносин розвалюються завчасно і в цілому є неміцними
Обществоukr.media10 дней назад

Причини, за якими багато відносин розвалюються завчасно і в цілому є неміцними

Фактори, які не дають любові витримати натиск проблем.

Сучасні пари стикаються з величезною кількістю проблем. Психологи розповіли про головні причини того, чому сучасні відносини такі неміцні, інформує Ukr.Media.

Егоїзм

Сучасні люди вкрай егоїстичні і непоступливі. Всі звикли вирішувати тільки свої проблеми і досягати тільки своїх цілей. Ніхто не хоче жертвувати собою заради любові. Тому відносини перериваються в той самий момент, коли потрібно проявити повагу, мудрість, доброту.

Неправильна постановка цілей

Любов — це у першу чергу взаєморозуміння і спорідненість душ. Багато жінок вибирають чоловіків по товщині гаманця, а не по широті душі. Чоловіки вибирають красивих, але жадібних жінок. Це лише пара прикладів з мільйонів можливих. Після того, як період сильної закоханості закінчується, такі відносини неминуче руйнуються.

Сучасне життя — гонитва за грошима

У людей забагато турбот: робота, будинок, обов'язки. Немає часу на приємне проведення часу. Залишається лише знаходити трохи вільних хвилин між справами, щоб побачитися або зайнятися чимось разом. Цей дикий ритм, в якому немає часу на любов, робить нормальні відносини неможливими.

Соціальні мережі

Люди з появою соціальних мереж стали все частіше і частіше виставляти своє життя напоказ всім оточуючим. Любов перестала бути чимось таємничим і особистим. Тепер ваша друга половинка, що викладає фотографії з вами, належить оточенню. Думка оточення про нашу кохану людину або про нас самих часом стає першорядною.

Люди занадто поспішають

Сучасні люди звикли отримувати все й одразу. Любов не є винятком. Хочеться відразу з'їхатися, виплеснути свою пристрасть. Раніше люди вміли чекати і не квапили події, тому їх відносини розвивалися поступово, не даючи зробити помилку.

Люди перестали цінувати любов

Цінність відносин впала. Якщо раніше любов стояла на першому місці, то зараз вона є більше приємним бонусом. Коли людина не цінує те, що у неї є, вона цього дуже швидко позбавляється.

Написать комментарий
💬 Последние комментарии
wourhgowu
rkghbskrughb
Елена
И шо?
Весёлый Роджер
Луночка привет! Ну как же без ПОЛНОВОДНЫХ рек там? А как же Шмулины мосты? Он же их во сне бачил и мореманов пиндосных под ними, ну тех шо с НЕ белой попой. Ты же его дэбильные мечты в пыль превратила! Кстати Мальта, бывшая РУССКАЯ земля, но... тра -ля- ля!
Весёлый Роджер
Ну ты написал! Ты хоть подумал шо будэ со щирыми мозгами, по уши забитыми свидомым дерьмом экс.прапора Шмули, онО же тут Елен - ну цэ тот мудак, шо думувает, шо не разглядят его у жиночих труселях до колен. Он и слева-направо с трудом читает, всё жирными грязными пальцами в экран тыкает, вслух слоги составляет. А ты ему тут задом-наперёд, он же ТУПОЙ свинорылый обормот! А ты ему тут про сраных хероев е..ых у сраку! Ты ему про Сало чи про ковбасику чи про гуся ... ось и писня уся!
Весёлый Роджер
А у долбоЭбов прапоров, на ящиках тушёнки плесень растёт! Ы шо? А в Антарктиде пингвины литают та на мове спивают! Ы шо?
Весёлый Роджер
Ну по поводу высокой травы не знаю, не видел - хотя что вы считаете высокой? И по поводу гадюки -туда же. Вообще-то там есть легенда, что Святой апостол Павел, в 0060 году н.э. потерпев кораблекрушении у её берегов, доплыл до берега и был там укушен змей. Он проклял там всех ядовитых змей, с тех пор они там все НЕ ядовитые. Вроде их там 4 вида - короче, я ни одну не встречал. Может вы на Гозо были? или на Комино? Каменные пляжи это на севере и на ю-востоке. Как я понял до Золотого пляжа и до Голубой лагуны на Комино - где построен городок для съемок Вестерна вы не доехали. В этой лагуне снималось много фильмов: Граф Монте Кристо, Трой и др. см в поиске. А вот изв. фильм "Голубая лагуна" не там.
111
Не, думаю, что одного перехода на латиницу - мало. Нужно ещё чтобы читать и писать наоборот: справа налево:!)) Ukars iniarku! Mayoreh Alars!