Обществоukr.media7 авг.

Приховані прийоми в магазинах, які змушують нас купувати більше товару

Приховані виверти магазинів, про які вам ніхто не розповість.

nk_hauz/uTD7d1G7R.webp

Магазинам потрібен прибуток, але на одній лише чесності далеко не заїдеш. Саме тому маркетологи придумують все нові і нові фішки, завдяки яким люди хочуть купувати товари набагато частіше, інформує Ukr.Media.

Каси, непридатні для викладання назад непотрібних товарів

Ви проходили деякий час з візком або кошиком по магазину, а потім підійшли на касу і передумали щось купувати. На касах не передбачено місць, де ви могли б залишити непотрібні товари. Це означає, що багато хто просто плюють на це і залишають товар у себе з думкою «ну і гаразд, не нести ж його назад». Це істотно підвищує виручку.

Замість зручного місця під непотрібні покупки всюди висять шоколадки, цукерки і жуйки. Краще запропонувати покупцеві щось ще, ніж дати можливість відмовитися від того, що він вже взяв.

У торгових центрах не буває вікон

Вікна відкривають вид на вулицю, і завдяки їм можна зрозуміти, наскільки довго ви знаходитесь в магазині. Якщо ви не дивитеся "за борт", то час для вас тече швидше. Дуже рідко вікна можна зустріти навіть в зоні приймання їжі, яка, до слова, завжди знаходиться не на першому поверсі. Це зроблено для того, щоб відвести людей подалі від виходу, не давши їм навіть задуматися про те, що пора додому.

Відчуття комфорту в магазині

Це в основному стосується магазинів одягу. Ви заходите туди — і вам добре. Дратівлива музика замінюється тихою і дуже приємною. Освітлення приглушене, ніхто не кричить. Вам хочеться залишитися там трішки довше, а значить, і ймовірність купити щось стає вищою.

Правильні дзеркала

І знову магазини одягу. У примірочних в переважній більшості випадків дзеркала роблять так, що вони візуально вас витягують. Ви здаєтеся собі стрункішою, вищою. Також в деяких магазинах дзеркала злегка тонують, щоб ваша шкіра здавалася вам більш засмаглою.

Перестановка товару

Ви ходите в один і той же магазин, але періодично товари змінюють своє місце. Це зроблено для того, щоб ви їх почали шукати. Більше часу на пошуки — більше часу на покупки, а значить, підвищується ймовірність того, що ви купите щось ще.

💬 Последние комментарии
Елена
Опять.
Елена
Не хочет он,на хозяев гавкать боишься,ни Кравчук ни Ющенко,ни Кучма,ну трохи Кучма прибарахлился,не нажили больших состояний.
Луна -2
Я не спорю...Арабы умасливали себя благовониям ... но не духами . не парфумами ..маслами... Настоящие же духи появились когда стали вырабатывать спирт - но это мое мнение.
Игбун Хохлов
Как была "Турция", так и осталась.
Весёлый Роджер
«Елена - 10 апреля 2020 - Школота,учитесь пока я жива,советскую школу замполитов не пропьёшь.Замполит это заместитель командира по политической подготовки эе.ха. …» «Елена -16 апреля 2020 Я куплю ей два гуся,слово офицера…» «Елена - 22 апреля 2020 - Я сама в том же духе и на такую тему как ты написал, столько разных политинформаций и всякой такой аги пропаганды столько провела,что и сама точно не скажу сколько..» «Мудак останется мудаком, Хоть ты возьми Шмулю в Европу, Где нужно было думувать, Он напрягает только жопу… Он примитивный и ТУПОЙ, Всему и всем всегда завистник, Лентяй во всём, по жизни злой, Продажный жадный жополизник!(С)»
Весёлый Роджер
Нет не хочу, бо ты сам дуЛак! «А ну поподробнее про Кравчука, Кучму и Юща.. что было до них и что СТАЛО после них? где ответ? не чую.» На МОИ вопЛосы СНАЧАЛА отвечай тваЛЬ, а не новые задавай! АЛЛЕ ГАЛАЖ? Як там постЛоенные мукомольные заводы и кем же? Ты же пышался ими! Ну дафай мЛазь - починай...
Елена
Я моложе Роджера, даже Анжеликы Варум моложе, пусть и не на много,а Роджер старше,а ведь это правда, конечно не совсем молодая,не спорю,но и не семидесятилетний старпер., надоело.