Обществоukr.media20 мая

Приховані способи, якими нами маніпулюють кожен день

Види маніпуляцій.

nk_hauz/-ma4y79nakiksn1j4ipe.jpg

Кожен день навколишні люди маніпулюють нами. Багато хто вміє маніпулювати приховано, практично непомітно. Саме про такі види маніпуляцій і піде мова далі, інформує Ukr.Media.

Маніпуляція образою

Багато хто бере на себе роль жертви. Такі люди можуть жити в образі жертви роками, а іноді і все життя. Вони звикли отримувати своє, говорячи про свої проблеми і натякаючи на необхідність допомоги. Пам'ятайте про те, що ваша думка і бажання теж мають свою вагу. Ви гідні того, щоб ваші бажання виконувалися. Так буде простіше злізти з гачка маніпулятора.

Ігнорування

Батьки робили це з багатьма демонстративно в дитинстві, але є люди, які ігнорують приховано. Наприклад, хтось може не відповідати на ваші повідомлення в соціальних мережах. Якщо ви помічаєте, що людина своїм мовчанням вас дратує, намагайтеся боротися з цими емоціями, адже, швидше за все, вона саме цього і домагається.

Спотворення реальності

Людина-маніпулятор іноді може говорити нам, що з нами щось не так. Це називається "газлайтинг". Такі люди кажуть щось на кшталт "Ти в своєму розумі?", "тобі потрібно лікуватися" і так далі. Своїми словами маніпулятор намагається змусити нас повірити, що з нами щось не так. Мета — зниження вашої впевненості. "Газлайтер" завжди акцентує увагу на ваших невдачах, але ніколи не говорить компліментів і не хвалить за досягнення.

Маніпуляція страхом

У дитинстві нас лякали: "не з'їж кашу — не виростеш". У дорослому житті багато людей чомусь піддаються на подібні провокації і маніпулятивні фрази. Багато хто лякає друзів і знайомих просто так — для сміху, а хтось може робити це заради вигоди.

Марнославні маніпуляції

Кожна людина хоче здаватися кращою, ніж вона є. Якщо ви любите добре виглядати в чужих очах і постійно потребуєте підтвердження своєї переваги, вами можуть почати маніпулювати. Наприклад, вам можуть зробити втішний комплімент, а потім відразу попросити допомогти в чомусь.

💬 Последние комментарии
Луна-2
Понимаешь Роджер, я не то чтобы боялась прививки -я уколов не боюсь .Если надо уколюсь -Дело в другом в последствиях после прививки - Вот сделала короновак себе- укол немного болезненный Спросила у девчонок , которые кололись, они говорят -что да ,тоже ощущали Врачиха говорит, что так и должно быть. .А вот мама - она не ощущает .Вот такие дела.Насчет фонарика - пока нормально -свет есть - что будет потом -посмотрим ..Может купим ... Где-то есть свечи .
Весёлый Роджер
Это гениально подмечено!!! Вот к примеру, наш щиропархатый пропа_Хандон Шмуля_Елен, ну тот шо тут сховался у жиночий труселях до колен, вот он тоже любит на других орать типа алкаш, а сам, нищеброд завидущий, сильно до буряковки с Червоной Шапкой выпиваш! Или кричит, шо мол вин нЫ пыдарас, а самому на заправке дальнобои порвали шаровары та подбили глаз. Ось воно як.
Весёлый Роджер
Ну с почином тебя! Если ничего не пишешь, значит прошло гладко... без градусов. Ну вот, а ты боялась, даже ... не помялась! :-)) Я про куртку! :-)) Зря ты фонариком ещё не обзавелась, когда веер вас накроет ... помяни моё слово, всё с прилавков, подобное, как волной смоет. Это психология, работает во всех странах. Ну там ещё про жареного петуха, ну который клеваться любит, помнишь...
ЭТО ОДНОЗНАЧНО !!!
А КТО ГРОМЧЕ ВСЕХ ОРЁТ ЧТО РОССИЯ НАПАДЁТ? ТОЛЬКО ТОТ КТО САМ СОБИРАЕТСЯ НАПАДАТЬ !!!
Весёлый Роджер
Дивлюсь тоби понравилось Шмуля Сруля, про тоби писня, про щиропархатых долбоЭбов, ждучих покращення: "Шизофрения - дулче мелодие,.." мабуть неё сейчас спиваешь та Сало Русское шматом большим нарезаешь? А ведь сука ты склеротная, когда-то брехал що мол ...Сало ны ыим! - Вот же ты пиСдабол сраный, МРАЗЬ холуйская! И так во всём ты, МУДАК тупой и неучь завистливая - от плашек до выплавки металла! Да мне по фую за кого ты там меня считаешь, да хоть за китайца, у которого большие ... Нихау - да ни фуяу!
Луна -2
Кт о кого -Зеленский -Ахметку, либо Ахметов -комика.Тотализатор открыт - делайте ставки ,господа!
гость
что и требовалось доказать - "если слышен денег шелест значит лох идет на нерест".