Що швидше – то краще! І науковці, і психологи в один голос твердять: уже пора прикрашати будинок до свят. Це допоможе легше пережити останній місяць цього року і зарядити себе позитивними емоціями.
Про це йдеться 30 листопада у сюжеті ТСН.19:30. Більше читайте тут:
Будинок Наталі уже готовий до зимових свят зо два тижні. Запевняє: найпростіше і найкрасивіше оздоблення виходить наліпками. Наталя каже, що завжди в трендах класика – коники, звірята та зірочки. Свій будинок вона прикрашає 4 рази на рік, частину декору робить сама, бо під час пандемії хенд-мейд відволікає.
А як показують дослідження вчених – що швидше ми почнемо прикрашати свій будинок, то краще. Доведено - різдвяні атрибути мають позитивний вплив на настрій.
"Головне - це певний патерн, певний візерунок свята. І ось це наш мозок сприймає і переносить себе в ці свята, в ті ситуації, коли ми були абсолютно щасливими, в колі сім’ї, в дитинстві, і стаємо дійсно і більш здоровими і більш щасливими на мозковому рівні", - розповідає Віктор Досенко - професор відділу фізіології інститу ім.
Особливо треба приділити увагу ритуалу прикрашання цьогоріч, адже 2020 рік видався непростим.
"Якщо ми цю атрибутику встановимо, дійсно, нам стане трохи легше. Зараз багато депресивних станів, на жаль, це велика проблема цього року, велика кількість людей перебувають в депресії. Створення цієї мішури, цього блиску нам покращує сприйняття дійсності", - говорить психологиня Катерина Гольцберг.
Саме на таку швидку тягу до свята і розраховують маркетологи. Впродовж останніх 10 років у вітринах новорічний декор з’являється з середини листопада. А торгові центри та магазини змагаються, хто ж краще оформить вітрини.
"Розробка нових трендів, щоб цьогорічні прикраси відрізнялися від минулорічних, адже купівля відбувається тоді, коли з’являється щось нове, і ми хочемо це нове трошечки принести до себе додому", - зазначає Тетяна Сальнюк, голова ГО "Інститут споживчого права".
До трендів цього року за прогнозами можуть додатися тематичні іграшки у формі масок, антисептиків та гена коронавірусу.