Обществоwww.unn.com.ua9 янв.

Принц Гаррі і Меган Маркл зробили заяву щодо королівських повноважень

nk_hauz/-ly6dm7bhblsvpe-zitg.jpg

Британський принц Гаррі і його дружина Меган Маркл зробили заяву, що відмовляються від фінансових привілеїв, належних їм за статусом, як герцогу і герцогині Сассекським. Про це йдеться у повідомленні, яке поширено в офіційному Instagram, передає УНН.

У заяві зазначено, що після багатомісячних роздумів та внутрішніх дискусій герцог та герцогиня вирішили "відійти від того, щоб вважатися "високопоставленими" членами королівської сім'ї, і працювати над тим, щоб стати фінансово незалежними".

Натомість у повідомленні зазначено, що принц Гаррі і його дружина Меган Маркл продовжують підтримувати її Величність Королеву.

"Зараз ми плануємо збалансувати свій час між Великою Британією та Північною Америкою, продовжуючи шанувати наш обов'язок перед Королевою, Співдружністю... Цей географічний баланс дозволить нам виховувати у сина вдячність за королівську традицію, в якій він народився, а також надає нашій родині простір, щоб зосередитись на наступній главі, включаючи запуск нашої нової благодійної організації", - йдеться у заяві. 

💬 Последние комментарии
Елена
Язык дипломату дан для того, чтобы скрыть свои мысли.
Елена
Дипломатия и есть брехня чистой воды,хе.Как в поговорке яхык дипломату лан для тгог , чтобы скрыть свои мысли.
Елена
Ахаха,где ты был,сбежал как последнее чмо.,ибо деньги надо потратить и жизнь прожить красиво и долго,такие как иы жизнью не рискуют.
Елена
У тебя наши это Краснов, Шкуро, Маннергейм, Каминский,Власов это всё твои, родненькие.
е
Елена, так ЧЕМ америка говоришь помогает? так что давай топай в военкомат - за СВОИ идеи отвечать, америкосики оружием тебя обеспечат, чтоб ты сдохла во славу их никчёмной страны....
Макс
И современные жители часто теперь считают наибольшей ценностью справедливость – цель построить справедливое общество, полностью свободное от предвзятости.
наблюдатель
И современные жители часто теперь считают наибольшей ценностью справедливость – цель построить справедливое общество, полностью свободное от предвзятости.