Проєкт Меморіального центру Голокосту "Бабин Яр" буде змінюватись – гендиректор
Обществоuainfo.org29 апреля 2020

Проєкт Меморіального центру Голокосту "Бабин Яр" буде змінюватись – гендиректор

Проєкт майбутнього Меморіального центру Голокосту "Бабин Яр", який запропонували у 2019 році, буде змінюватись. Про це в інтерв'ю The Village Україна розповів гендиректор майбутнього меморіального центру Максим Яковер.

Пояснює, що концепція буде допрацьовуватися з урахуванням кількох факторів. "По-перше, ми вважаємо, що необхідно мислити всією територією заповідника. По-друге, проєкт повинен бути більш інклюзивний. Адже в Бабиному Яру загинули не лише євреї, а й роми, військовополонені, пацієнти психіатричних лікарень", – каже Яковер.

Додає, що про нову переформульовану концепцію зараз домовляються.

"Тому попередній запропонований проєкт у тому вигляді реалізуватися не може. Концепція повинна охоплювати розповідь про всіх жертв. Зараз ми домовляємося з архітекторами Querkraft Architekten, організаторами конкурсу Phase Eins та іншими експертами музейної справи про серію онлайн-воркшопів для обговорення нової переформульованої концепції. Після цього ми ухвалимо рішення щодо доопрацювання архітектурного проєкту", – сказав директор майбутнього центру.

"Ми хочемо донести, що це загальнолюдська трагедія і що вона стосується кожного. Для того, щоб розібратися, чому так сталося. Тому концепція буде обертатися навколо особистого досвіду майбутніх відвідувачів", – підкреслив він.

У вересні 2019-го журі міжнародного архітектурного конкурсу обрали найкращий проєкт майбутнього Меморіального центру Голокосту "Бабин Яр". Автором є команда архітектурного бюро Querkraft Architekten (Австрія) з ландшафтним архітектором Kieran Fraser Landscape Design (Австрія).

Передбачалось, що центр стане водночас місцем пам’яті, музеєм і платформою для досліджень, публічних дискусій і рефлексії трагедії. Він матиме виставкові простори для основної та змінної експозицій, освітній і дослідницький центри, простір для публічних заходів, приміщення для архіву та музейної колекції. Проєкт поєднає ландшафт Бабиного Яру і меморіальний парк.

Написать комментарий
💬 Последние комментарии
her finance
будь ласка, зв'яжіться з нами, оскільки зараз ми пропонуємо позики за основною процентною ставкою 3%. Наш кредит є надійним та безпечним, для отримання додаткової інформації та заявок, будь ласка, відповідайте на цей електронний лист. herofinancein@gmail.com, whatsapp +917338386140 назва та кількість необхідних
Игбун Хохлов
Роман А.Кристи "Десять негритят" в пиндостане из-за неполиткорректности сначала переименовали "В десять маленьких индейцев", потом в "Десять солдатиков". В последней редакции книга выходит под названием "И никого не стало". ))))))
кипчак
Побед еще нет, а мемориалы штампуют. За что в Украине героями назначают? За разруху, отделение территорий и поражения? Большое видится на расстоянии, По-моему, нынешние "достижения" Украины через десяток лет и в микроскоп не разглядишь,- сплошные провалы, потери и позор.
SARS-CoV-2
Нет негров,нет расизма.
кипчак
Все нормальные такие большевички -разрушить все до основания, а затем..., "кто был ничем, тот станет всем!" Разница только, что не в пломбированном вагоне прислали, а подучили многочисленные "патриотичные" ряды добровольцев, оплатили требуемые услуги - работайте на благо США!
Игбун Хохлов
Негры - это не политкорректно. Они - нигеропиндосы.
кипчак
Что, американские кураторы нашли кандидатуру еще хуже для нас и лучше для себя?