Прості поради, які допоможуть змусити людину виконати для вас будь-яке прохання
Обществоukr.media24 мая 2021

Прості поради, які допоможуть змусити людину виконати для вас будь-яке прохання

У спробах домогтися своїх цілей потрібно шукати золоту середину.

За допомогою простих психологічних прийомів, корисних порад і хитрощів ви можете вплинути на кого завгодно. Це допоможе змусити людину виконати для вас те, що потрібно вам, інформує Ukr.Media.

Правильно просіть

Питання типу "Ти не міг би сходити в магазин?" налаштовують людину на відповідь «міг би» або «ні, не міг би». Правильно говорити: "будь ласка, сходи в магазин". Ви начебто просите, але одночасно не даєте можливості вибору. Отримати позитивну відповідь буде простіше.

Дивіться в очі

Зоровий контакт дійсно важливий, але тут необхідно дотримуватися певних рекомендацій. Якщо ви хочете, щоб агресор від вас відстав, потрібно дивитися не в очі, а в лоб. Якщо людина вам подобається, і ви хочете її розташувати до себе, постарайтеся дивитися її в очі, думаючи про щось хороше. Ідеальний час зорового контакту — від 3 до 5 секунд. Можете посміхнутися — це змусить співрозмовника розслабитися.

Ніколи не починайте розмову відразу

Якщо ви хочете переконати малознайому людину в чомусь або бажаєте почути «так» на прохання про допомогу, не починайте розмову відразу. Витратьте час на те, щоб зняти верхній одяг, розкласти речі. Дайте час новому знайомому оцінити вас.

Починайте прохання зі слів "почни"

Дослідження показують, що ледачі і безвідповідальні люди вкрай рідко приступають до роботи, коли їм говорять «треба» або зовсім наказують негайно приступати до роботи. Замість цього скажіть "почни це робити". Після того, як людина щось почне робити, скажіть «продовжуй». Це тонкий психологічний хід, який натякає людині, що вона зробила вже якусь частину роботи, і її залишилося зробити не так багато.

Беріть паузу

Не квапте людину. Якщо ви отримали відмову з боку співрозмовника, а вам потрібно почути «так», то спробуйте повернутися до розмови пізніше. Дайте співрозмовнику відпочити, не тисніть сильно. Як тільки людина відчує хоча б дещицю негативу в її бік, ви вже не отримаєте від неї згоди.

Написать комментарий
💬 Последние комментарии
Крашеная блондинка
Ну, так а ты рискни, уебище чухонское.
Елена
Ахаха,сдохни падаль.
Крашеная блондинка
Тупая блядь чухонская, в печи гореть будешь.
Елена
Писю пососи, нацистскую и особенно Роджера,досуха,а он тебя в жопу отдерёт,три раза, пидарок ты.
Крашенная блондинка
А настоящие славяне, согласно древнейшему свидетельству жида Прокопиуса, не были нацистами.
Крашеная блондинка
Так просто напиши, что ты нацист и не мучай жопу. А в свете передовой науки выясняется, что нацисты происходят не только из-за Урала, но и от монголоидов, да еще и недавно. Так что, нацисты сосали, сосут и всегда сосать будут.
Игбун Хохлов
Не получится. Венгры живут на так называемой "украине" с 9 века. "898 В год 6406. Шли угры мимо Киева горою, которая прозывается теперь Угорской, пришли к Днепру и стали вежами: ходили они так же, как теперь половцы. И, придя с востока, устремились через великие горы, которые прозвались Угорскими горами, и стали воевать с жившими там волохами и славянами. Сидели ведь тут прежде славяне, а затем Славянскую землю захватили волохи. А после угры прогнали волохов, унаследовали ту землю и поселились со славянами, покорив их себе; и с тех пор прозвалась земля Угорской. " А правил в Киеве с 882 года русский князь Олег. Значит надо, русских сначала коренным народом признавать. И в Крыму русские были раньше татар. Вот хохлоту - дикое племя, пришедшее на славянские земли из очень средней Азии, должно покинуть эту территорию. Тогда все придет в порядок.