Обществоukr.media5 июн.

Прості рекомендації, завдяки яким ви легко підвищите шанси на друге побачення

Які жінки завжди отримують запрошення на другу зустріч.

nk_hauz/-mbnnowlo_3ojqjxjloh.jpg

Бути запрошеною на побачення — це завжди дуже приємно, проте далеко не всі жінки отримують запрошення на другу зустріч. Психологи дали кілька порад про те, як зробити так, щоб перше побачення не виявилося останнім, інформує Ukr.Media.

Ставте правильні цілі

Багато хто робить дуже важливу помилку — намагаються на побаченні показати себе. Насправді ж важливо просто добре поспілкуватися з чоловіком. Якщо ви будете переслідувати таку мету, то з високою ймовірністю отримаєте запрошення на друге побачення. Хороше спілкування — це коли ви розповідаєте щось про себе і вмієте слухати супутника.

Намагайтеся просто отримувати задоволення

Вимкніть свій раціоналізм і не думайте про те, що буде потім. Якщо ви хочете отримати запрошення на друге побачення, просто розслабтеся і насолоджуйтеся тим, що відбувається. Цей стан перейде і на чоловіка, тому він відчує легкість замість тривоги. Не будуйте ілюзій і планів. Це лише спосіб розважитися, нічого більше.

Будьте стриманою в словах

Якщо чоловік чимось вам не сподобається, не поспішайте йому говорити про це. Можливо, що потім це зміниться. Перше враження буває оманливим, та й, до того ж, він сам може зрозуміти, що допустив помилку, попросити за це прощення. Не рубайте з плеча і не будьте вимогливою. Ви завжди можете зробити першу зустріч останньою.

Запропонуйте оплатити рахунок навпіл

Це важливий тактичний хід. Тут важливо не перевірити чоловіка на товщину гаманця, а продемонструвати відсутність меркантильності. Багато чоловіків дуже бояться зустріти мисливицю за грошима і легкою наживою, і таким жестом ви відразу позбавите свого супутника подібного страху.

Покваптеся додому

Якщо все йде дуже добре, це не означає, що побачення повинне тривати 10 годин. Скажіть, що у вас є справи. Це буде відмінною підмогою до призначення другої зустрічі. Можливо, що чоловік відразу ж запросить вас на другу зустріч прямо під час першої. Намагайтеся робити так, щоб перша зустріч тривала недовго. Така тактика працює завжди.

💬 Последние комментарии