Обществоcikavosti.comSep 4

Психолог озвучив способи подолання осінньої депресії

Американський психолог Роні Бет Тауер розкрила секрети подолання депресії напередодні осені. З настанням цієї пори у багатьох починаються зміни настрою, відчувається занепад сил. Психолог зазначив корисні способи подолання депресії і агітує радісно зустрічати золоту пору. Варто звернути увагу на свій раціон. Сонячних днів стає менше, а це означає, що необхідно подбати про свій імунітет. Восени потрібно поповнювати організм вітамінами, які допоможуть підвищити його захисні сили. А коли раціон буде в порядку, життєва енергія повернеться у своє звичне русло, незважаючи на похмуру погоду. Збалансоване харчування, різноманітність овочів і фруктів, вживання цільнозернових продуктів і контроль споживання жирної їжі у всьому цьому полягає секрет активного способу життя навіть восени, зазначає психолог. При цьому вживання всіх солодких напоїв варто замінити на звичайну воду. Медики вважають, що восени вкрай корисні прогулянки на свіжому повітрі. Слід, по можливості, долати звичні дистанції до роботи пішки, а не на транспорті. Вихід в ліс або парк також буде тільки плюсом. У багатьох людей депресія виникає відчуття незавершеності запланованих справ. Роні Бет Тауер радить до початку сезону довести всі свої справи до кінця, а за нові починання прийматися вже з новими силами і амбіціями

💬 Последние комментарии
Антиелена
Великий палаточный городок под Лос-Анжелесом или Нью-Йорком ждет тебя!
Антиелена
Не будь США - не было бы антиконституционного переворота! А знать тебя... грех смеяться над убогими!
Антиелена
Ну как ничего подобного? Ну ты Ленка-белка чем руководствуешься? Красивой картинкой фасада гейропы? Есть еще обратная сторона - соотношение доходов и расходов домохозяйства (иметь ребенка если работает один не получится), стоимость медицины запредельна, 80% населения в арендованном жилье (тебе, сука, за бесплатно отдали через приватизацию?)... Вон, бывшие знакомые приезжают из Германии сюда зубы лечить, ибо дешевле. А воруют там не меньше нашего!!! Ты, дура майданушная, лучше бы молчала!
Елена
Миллионов 6 в Красной Армии было,выше цифру пропустила.
Елена
Вот только не надо, грёбаных бандеровцев было пару сотен тысяч плюс булкохрусты роджеры,а в Красной Армии было миллионов 6 не меньше,так что не надо.Роджер небось за немцев то воевал бы,за чашку настоящего кофе,как отец Юща.
Игбун Хохлов
Вот и в 41-ом хохлоту думало, что Гитлеровская Германия великая непобедимая страна.
Червоний козак із зірочкою
Олексій, мізки ще треба мати! Ви хочете самим лише насиллям чогось досягти. Але нічого не досягнете, бо сила є не тільки у вас. Вам були потрібні стратегія і точні розрахунки. Але на то вже мізки які не які потрібні. А ви лише насмітили, як і раніше. А хто тепер за вами все прибирати буде? Ганьба!