Обществоzdorovia.com.ua28 февр.

Психолог дав поради щодо боротьби з тривогою

Психолог дав поради, як боротися з тривожними відчуттями під час пандемії коронавірусу. Євген Фомін дав корисні рекомендації, що дозволяють впоратися з тривогою власними силами

nk_hauz/-mudl3wcwno9ssf6hn-l.jpg

За його словами, важливим є спорт. Він допоможе відволіктися і перемкнутися з емоційних складових на фізичні. Крім того, необхідно виключити джерела тривоги, такі як Telegram- і Youtube-канали. Вони, як і багато інших ЗМІ, налаштовують на негативні переживання і викликають «відчуття безпорадності і несправедливості».

Не потрібно вступати в перепалку з агресивними і неадекватними людьми, краще відійти в сторону. Необхідно розмовляти з рідними, якщо бачите їх хвилювання. Запитайте про причини, постарайтеся підбадьорити, почніть діалог. Озвучені страхи Фомін пропонує раціоналізувати і «звіряти з реальністю».

«Чому ти думаєш, що все буде погано через коронавірус? Давай подивимося відсоток захворюваності та смертності. Летальний результат 2-3% - це досить низький відсоток », - радить переконувати психолог.

💬 Последние комментарии
обезьяны всегда ищут крепкую ветку
так Песков прокомментировал идею Эрдогана "с глазу на глаз".
А что так можно было?
только в ЭТОЙ стране можно находясь в розыске у полиции, свободно бухать в ресторане «Царское село», у всех разыскивающих на виду, и особенно в разгар «вторжения Путина»... Американская хвалёная мафия "со сльозамы на очах" смотрит видосики и просто завидует😀
парад победы Путина в Полтаве
Адольф Гитлер тоже обещал не расширять своё ФАШИСТСКОЕ НАТО на восток, и даже подписал документ (читаем нимательно пакт о не нападении на СССР)
Весёлый Роджер
Ты ДЭБИЛ и як Шмуля Писдунович - ыщо и МУДАК! Запомни щирая мразь: Основатель украинской нации, по вашей щирой истории - князь Володимир Мономах! ТАК МУДАК? Ну вот, а его ридный сынку - Юрий Долгорукий - клятый москаль! И опять по xoxляче цэ будэ ТАК! Шо и доказывает простую историчну аксиому: Мовный xoxол - конченый МУДАК! И опять ТАК!!! Сало не роняй, для убийц детей него ховай!
Весёлый Роджер
А ты ТВАРЬ Шмуля, в это время с Карачуна из гаубиц 25 кг по мирным жителям НЕ ПРИЦЕЛЬНО стрелял и уссывался, як их там на части разрывало! ТАК МРАЗЬ ЖИДОВСКАЯ? Откуда ты знаешь, сколько и где я был? ПОШЁЛ НА ФУЙ ПРОДАЖНЫЙ ПАРХАТЫЙ ДЭБИЛ!
Весёлый Роджер
Заткнись дурень неграмотный! Козаки - цэ Рагули та щирые жиды!!! Чаму, а тому що уси козачьего роду, а не як ты уроды! Дафай щенывмырло спивай, на мотив старого ляхового гимна, та прапор Нижней Австрии пиднимай, та Сало не роняй, убийцам ховай!
Весёлый Роджер
Ответ дэ ШМУЛЯ про Советские смартфоны чи патефоны?