Психолог назвав важливі ознаки у стосунках, які призводять до розлучення
Общество24tv.ua28 марта 2020

Психолог назвав важливі ознаки у стосунках, які призводять до розлучення

Деякі люди переоцінюють шлюб, вважаючи, що він триватиме вічно. Багато проблем чи певних ситуацій можуть стати причиною розлучення. Психолог провів дослідження та оприлюднив явні ознаки, які можуть призвести до розриву шлюбу.

У 2015 році психолог Джон Готман розкрив свої висновки в інтерв'ю, пише видання Yourtang

Він запевнив подружні пари, що вони повинні хвилюватися, якщо роблять такі речі у шлюбі: мають негатив чи не можуть вирішити конфлікти.

Негатив у стосунках

Так, зосередженість лише на негативі може спричинити великі неприємності для подружніх пар.

"Раннє розлучення передбачається партнерами, які застрягли в негативному циклі і не в змозі відновити відносини. Цей негатив стає всеосяжним, швидко погіршується близькість та дружба – партнери стають противниками замість друзів", – наголосив Готман.

Тож, як тільки ви почнете асоціювати свого чоловіка/дружину з більш негативними почуттями, ніж позитивними, варто почати турбуватися. Ваш друга половинка повинен бути вашим партнером, коханцем і другом, а негатив може безповоротно розірвати ці зв'язки.

Готман каже, що шлюб, який має негатив, ніколи не триватиме довго. Зазвичай, це закінчиться розлученням через кілька років після одруження.

Пасивність у стосунках

Якщо ви ніколи не вирішуєте свої конфлікти чесно і завжди погоджуєтеся з партнером, розлучення теж ймовірне.

Ви можете подумати, що хороший спосіб вирішити сварку – це просто погодитися з партнером, але це насправді дуже шкідливо. Це буде тривати роками і врешті-решт призведе до розлучення.

Готман заявив: "Якщо пари "виходять" з конфлікту, не висловивши свою думку, а просто погодившись з партнером, то такі люди з часом зрозуміють, що їхнє життя дуже порожнє. Вони добрі до своїх других половинок, але не можуть відверто розмовляти та дискутувати. Ми називаємо такі пари ворожими".

Шлюб цих людей може тривати приблизно 16 років, але він все одно закінчиться розлученням, коли батьки мають дітей-підлітків.

Отже, основна порада Готмана для подружніх пар: не будьте пасивними. говоріть один з одним, поки ви не знайдете належного рішення, яке влаштує обох. До того ж, спілкування є надзвичайно важливим у всіх стосунках.

Написать комментарий
💬 Последние комментарии
Шизики
Бесоног-михалков дэтэктед!
ха-ха
фиг им всем! Россия выстоит, а мы наконец- то вспомним, что славяне, а не укры!
ПОЮТ ЛИ ФОПы ЩЭНЭВМЭРЛУ
ПОЮТ ЛИ ФОПы ,,ЩЭНЭВМЭРЛУ,,? ИЛИ СЛОВА ЗАБЫЛИ?
ВНУШЕНИЕ ЭТО СИЛА
Что бы не лечить украинских пациентов с ковидом, врачи показывают им ,,ОКНО В ЙЕВРОПУ,,! И пациенты верят.
Весёлый Роджер
Да хрен тебе! Народ и Сало - едины! Сала пиндосоизбранному Гетману Зе!!! «Елена – 07 августа 2020- … и власть здесь такая, какую выбрал народ.чтобы ты знал.»
ТЫ ГОВНОПЛЮЙ И ГОВНОЕД
ДА! МНОГО ГОВНА В ТВОЕЙ РАЗДОЛБАНОЙ ПАСТИ ПОМЕЩАЕТСЯ! КТО ЖЕ ТЕБЕ НАПОЛНЯЕТ ГОВНОМ ТВОЮ ПАСТЬ? НЕБОСЬ В ТУАЛЕТЕ ВЫПРАШИВАЕШЬ У ПОСЕТИТЕЛЕЙ? ВСЁ ПЛЮЁШЬСЯ И ПЛЮЁШЬСЯ! УКРАИНСКИЙ ГОВНОПЛЮЙ И ГОВНОЕД ТЫ!
Весёлый Роджер
Какая-то шизуха в стиле пропахандона Шмули_Елен, со сожранными ежами и картонными мостами тай 200 000 пидземных нЫбаченных бурятов на танках,конях и санках. Неужели ещё есть щирые долбоэбы шо верят в эту бредятиту? Никого майдан ни чему не научил - вот жешь блин терпилы эуропеидные!