Обществоwww.ukrinform.ua26 апр.

Психолог не радить працювати у ліжку на «дистанційці»

nk_hauz/-mzbittzle9-4qs7shqv.jpg

Під час дистанційної роботи чи навчання у період пандемії слід дотримуватися такого ритму дня, який був до того, аби уникнути депресії.

Про це заявила польський психолог, голова фонду «Обличчя депресії» Анна Моравська-Боровєц в ефірі Польського радіо, повідомляє Укрінформ.

Психолог зазначила, що, відповідно до попередніх результатів досліджень, проведених спеціалістами Люблінського католицького університету, під час пандемії у Польщі удвічі збільшилась кількість пацієнтів з депресією. Аби уникнути цього, Моравська-Боровєц радить дотримуватись психічної гігієни.

Зокрема, за її словами, не слід займатись роботою або навчанням у ліжку, оскільки це спричиняє проблеми зі сном.

«Ліжко – це місце, що має асоціюватися виключно зі сном, відпочинком, тому в ліжку ми не працюємо ані з телефоном, ані з комп’ютером, бо це матиме вплив у вигляді безсоння», - підкреслила фахівець.

Психолог додала, що безсоння призводить до погіршення настрою і депресії.

Голова фонду «Обличчя депресії» рекомендує щодня після дистанційної роботи чи навчання виходити з дому, а також займатися фізичними вправами.

Важливо, за її словами, підтримувати постійний ритм дня - йдеться про дії, які ми виконуємо після того, як прокидаємось. «Слід вмитися, подбати про себе – це ніби банальні речі, але дуже важливо вранці поголитися чи зробити макіяж, подбати про себе, оскільки, коли ми дивимось на себе в дзеркало і бачимо, наскільки ми недоглянуті, то цей образ впливає на погіршення настрою і підсвідомо впливає на зниження самооцінки», - пояснює психолог.

💬 Последние комментарии
Елена
Горбачев и Ельцин кумиры Роджера.
Вася
Что то я очкую
РаДар
Три урода и предателя интересов народа! Вечный позор и анафема! Им и их продажным "элитам"! Такие же уроды сейчас занимаются закабалением людей, фашизацией режима правления, проводя насильственную вакцинацию! Это они устраивают диверсии и аварии на шахтах и предприятиях! Это они уничтожают образование, культуру и историческое наследие предков! Это они паразитируют на труде других, презирают и унижают тружеников! Верные слуги Запада, они ни перед чем не останавливаются, и готовы предавать и продавать свою страну и народ! ВРЕМЯ ИХ ВЫШЛО! Они не уйдут от справедливого гнева людей и Божьего Суда! Пусть так и знают!
Елена
В Америке всё есть,в большом количестве.
Елена
У Нуланд наверное разведданные есть,она не с потолка такое взяла.
Елена
Тупые долго на войне не живут,там все долго не живут, тупых убивают первыми.
Елена
А я воевать только против Роджера буду, исключительно против него,за всё и за всех.