Обществоukrhealth.netFeb 20

Психолог пояснює, чому компліменти роблять людей щасливими

Бути милим, значить нести гарний настрій, і це відноситься не тільки до особливих днів. Отримання несподіваної похвали піднімає куточки рота, комплімент змушує світиться зсередини. Будьте обережні з помилковими компліментами – вони не працюють і, в гіршому випадку, викликають конфлікти.

nk_hauz/-m0u3ed7cdovserpswzb.jpg

“Якщо комплімент адекватний, мозок виділяє гормони щастя”, – пояснює психолог Єва Влодарек. – Вдалий комплімент – це як чашка еспресо: спонтанний, короткий, надихаючий”.

Взаємодія нейронів

Багато хто не знає: між похваленою людиною і тою, що робить комплімент існує взаємодія. Дзеркальні нейрони в мозку вловлюють гарний настрій людини. Ви відчуваєте себе краще, стаєте більш високої думки про себе. Якщо часто говорите хороше, ви стаєте щасливим.

“Люди, які люблять говорити хороші речі, звертають особливу увагу на позитивні речі і відкладають негативні думки”, – говорить Влодарек. – Але будьте обережні: якщо слова не маються на увазі всерйоз, похвала йде на шкоду”.

Будьте щирими

Очі, голос, постава зрадять вас, це не спрацює. У людей є відмінні “антени”, щоб зрозуміти чи дійсно мається на увазі комплімент, або це лестощі, з прихованими мотивами.

Відповідно до теорії взаємодії, компліменти також творять чудеса у відносинах. Для цього психолог рекомендує просту вправу: робіть близькій людині три компліменти в день протягом тижня. В результаті ви виявите нові або добре забуті старі якості в повсякденному житті.

💬 Последние комментарии
Вперьод!
Поддерживаю протест! Бей зольдатню!
Политический негр
Демократ Гарри Каспаров собрал голубей и негров на площади в Нью-Йорке и предлагает линчевать мистера Байдена!
Политический негр
Механизм здесь простой: экономический кризис. От того и не одобряют.
З ПОКРАЩАННЯМ вАС, уКРАИНЦИ!!!
З ПОКРАЩАННЯМ вАС, уКРАИНЦИ!!!
сашко гарматный
в 2015 кричали что РФ осталось существовать полгода.через полгода говорили что 1год еще через полгода несколько лет.сейчас патриотично молчат. в2015 заявляли что в Украине растет доллар а в РФ падает рубль а это принципиальная разница...Тлько за время весьмирснами и уничтожающихсанкцийпротивагрессора гривня просела в два раза относительно рубля.Для елена-в 2013 за 1 гривню можно было купить 5 рублей..после всепобеждающих реформ и неимоверной поддержки цивилизованных стран за 1 гривню можно купить максимум 2,5 рубля.Мне настонадоело слушать как плохо живут россияне-это их дело.Мне настонадоело слушать о том какие кары будут для крымчан дончан и луганчан-ребята идите уже в военкомат и вперед на амбразуру.А писать гневные высеры в перерывах между дрочкой на порносайтах и отхлебывая пивко могут только сявки...
Утро стрелецкой казни
Как оказалось, Крым был греческим, татарским, турецким... Можно плавно перевести тему на геноцид черкесов. Это был прекрасный маленький гордый народ. От того и геноцид!
..................
УПС. И ШО ШШАЛЮБЫ ХОХЛОПТЯНЫ ПОСТОРИВШИЕ ПИРАМИДЫ - шо у нас? ЗЕЛЯ КЛОУН ИМПЕРАТОР. И ЛЮБОВ ШША: ТОЛЬКО ХОЛОДНО И ГОЛОДНО.