Психологи: Дитина повинна спати в окремому ліжку
Обществоnashamama.com30 января 2021

Психологи: Дитина повинна спати в окремому ліжку

Багато сімей звикли до ситуації, коли дитина спить в ліжку з мамою і татом, але фахівці переконані, що такаситуація негативно впливає як на стосунки жінки і чоловіка, так і на саму дитину.

"Дитина звикає бути частиною союзу мами з татом. А коли батьки вирішать, що дитині пора навчитися самостійності, їх буде чекати неприємний сюрприз - оскільки дитина ні за що не захоче віддавати своє місце в ліжку мами", - каже психолог Оксана Васильєва.

Малюк не буде розуміти, для чого йому потрібно спати на окремому ліжечку. Така ситуація може спричинити набагато більший стрес, ніж якщо привчати дитину спати окремо.

Третя причина, чому не потрібно спати разом з дитиною - це потреба чоловіка уваги жінки. Тому якщо чоловік звик спати в обіймах дружини, то дитина - це не привід жертвувати власним комфортом.

Психолог зазначає, що бувають ситуації, коли жінки кажуть: як же так, у нас дитина, він повинен зрозуміти і показати свою любов до неї. Це неправильно, якщо мамі бракує доказів любові з боку батька, то їм потрібно це вирішити між собою іншим способом. Важливо пам'ятати: не варто залучати дитину до розв'язання цієї ситуації. Оксана Васильєва вважає, що маніпулювання один одним за допомогою малюка в сім'ях відбувається дуже часто.

Тому психолог наголошує: дитина повинна спати окремо з народження

Оксана Васильєва: "Коли дитина спить в своєму ліжечку з перших днів, вона звикає до свого простору, вона краще і засинає, і прокидається. У неї міцніший сон, бо біля неї ніхто не крутиться, не переживає".

Незважаючи на це лікар-психолог Вікторія Скуратова вважає, що спільний сон є корисним, як для матері, так і для дитини.

Для дитини він забезпечує відчуття захищеності і безпеки, що є однією з найбільших потреб в цьому віці. Якщо ця потреба задоволена, то у дитини з часом формується почуття базової довіри, що є важливим новоутворенням в цьому віці.

Вікторія Скуратова переконана, що для матері спільний сон дає більше шансів на відпочинок і власний сон.

Написать комментарий
💬 Последние комментарии
nn
)))
Елена
Дело в том что в руководстве России сидят такие вот роджеры,не такие как этот,это так,старший куда пошлют,гавкать там на оппонентов, разгонять краснопузых,а те что с сотнями миллионов и миллиардеюы имеют,вот они и есть слабость России,они в любой момент предадут, простые русские Вани не предадут Родину,а роджеры продадут, история этому всегда учила,они и есть иуды.Америка с нами.
Игбун Хохлов
В 2014 году Хамерика пыталась свергнуть Асада. Асад обратился за помощью к России. Хамерика осталась в жопе. В 2018 году Хамерика пыталась свергнуть Мадуро. Мадуро обратился за помощью к России. Хамерика осталась в жопе. В 2020 году Хамерика пыталась свергнуть Лукашенко. Лукашенко обратился за помощью к России. Хамерика осталась в жопе. Вывод: Хамерика - глист.
Елена
У американских ВВС и ВМС несравненно больше и самолётов транспортных и кораблей ,с транспортными кораблями,плюс базы и порты обеспечения везде,тут уж и спорить нечего,в разности потенциалов.дурачина ты простофиля.и мерзавец.
Луна-2
Америке с Россией не дружить. Америке с Россией нужно жить . американцам нас не победить У них запасов может не хватить...
Весёлый Роджер
И тут ты мудак Шмуля, просто русофобный обсерун мудак! Больше не назовешь тебя НИКАК!!! Россия за две недели перебросила 170 000 тыс. солдат с техникой и танками на 7000км!!! А твои "передовые" пиндосы- ОДНУ дивизию везли по Европе целый месяц. Ось воно як, ты всосал пердун мудак?!
Елена
Та Америка,та, Россия не союз,так,тень блеклая,а Америка та ещё сила.