Психологи назвали декілька складових справжнього жіночого щастя
Обществоchangeua.com14 июня 2021

Психологи назвали декілька складових справжнього жіночого щастя

Коли дівчина досягає усвідомленого віку, вона постійно перебуває у пошуках свого особистого щастя. Для кожної – воно різне. Але психологам вдалося об’єднати всі можливі потреби жінок, які вони ж звикли називати основними складовими щастя, і сформулювати перелік основних його складових!

Почнемо з трьох основних «китів» жіночого щастя, без яких себе не може уявити практично жодна жінка, пише maximum.fm

Чоловік. Жінок, які мріяли б бути самотніми протягом всього свого життя – одиниці, решта мріють про пишне весілля і красивого, багатого, успішного, розумного, ніжного, талановитого, незвичайного, вірного обранця, який стане їх відданим чоловіком на все життя. Ось якщо склалося так, як мріялося до заміжжя, то і сам шлюб і обидва члени сім’ї безумовно щасливі.

Діти. Звичайно ж, для жінки-матері головне, щоб діти не хворіли, добре вчилися, були слухняними, тішили їх своєю любов’ю і трепетним ставленням до батьків, бабусь і дідусів.

Робота. Усім хочеться працювати у великій компанії й обіймати престижну посаду, відповідно, заробляти хороші гроші і жити в достатку. Якщо реальна ситуація не така, то жінки будуть щасливими і в гірших умовах, але, якщо на роботі не буде стресів, конфліктів та інших негараздів.

Важливі доповнення до «трьох китів» жіночого щастя.

Саморозвиток. Освічена жінка, у якої три перші пункти доведені до ідеалу, буде найщасливішою і заважати їй не варто. Читання книг, відвідування майстер-класів, музеїв, виставок та інших заходів, на яких вона поповнить свій власний «багаж» знань, підуть на користь не тільки їй, а й оточуючим.

Хобі. Жінкам психологи рекомендують займатися творчістю, адже це приносить їм задоволення і, природно, примножує позитивні емоції, завдяки чому представниці прекрасної половини людства будуть відчувати себе щасливими.

Психологи рекомендують не зациклюватися на якихось проблемах і не боятися того, що буде попереду, а жити «тут і зараз», тільки так жінка зможе бути абсолютно щасливою.

Написать комментарий
💬 Последние комментарии
Грета Тунберг
Нужно их отдать украинским ученым. Для опытов.
НЕ СМЕТЬ НЕ НА МОВЕ БАЛАКАТЫ
А ещё украинским спортсменам приказали разговаривать только на мове. Так захотела ницой и фарион. Ну и вазилинский тоже заодно.
Грета Тунберг
Хватит ерунду тут писать. Свобода слова основана на свободе мысли. А у тебя ее нет. Нет мысли. Нет и свободы. А свои вонючие партянки развешивай в других местах.
Весёлый Роджер
Хватит тут ерунду писать. Идёт чи идиот, активная работа по выведению щиросвидомых трёхяйцевых близнецов! Ну Шмуля сюды не вписался - у него всего ОДНО осталось, если там, ну у жиночих, не затерялось! Вот за що скакал майдан! А историчный Шлях у Эуропу избрал сам народ, на референдуме, так доказал нам Шмуля_Елен! «В новом сезоне почти МИЛЛИОН УКРАИНСКИХ СЕМЕЙ могут остаться без субсидий из-за ликвидации специальных комиссий, которые рассматривали и назначали субсидии в случае, если семья не соответствовала какому-либо критерию. Об этом рассказал экс-министр социальной политики Андрей Рева, сообщает OBOZREVATEL. Бывший министр рассказал, что зарплата повысилась в стране на 12%, пенсии были проиндексированы на 11%, а тарифы выросли на 35%!!! и ещё будут расти. С учетом этого должны были расти и расходы государства на субсидии, но они лишь урезаются.» Дякую тебе Боже шо ми ни москали! Вот свезло, так уж свезло!
Грета Тунберг
А еще украинские ученые мучают кроликов! Но так делать нельзя! Это негуманно!
Весёлый Роджер
Вы явно не знакомы с трудами платного тут свинорылого пропа_Хандона хунты Шмули_Елен. Иначе бы написали правильно, шо все революции произошли от голода, значит и в 1905г и в 1917г и в 1985 и в 2014... короче – там везде бул страшный голод! Верхи устали, а низы вже ны шмогли терпеть … ну и далее по порядку… ну к примеру: газ по 70 копеек при Янеке или при Царе, мясо по 35 копеек за 1 кг, при заработках в 25-35 руб.(Для щирых долбоэбов типа Шмули перевожу – цэ 100кг у месяц – Вы можете себе сейчас столько позволить? Отож!) Ну вы же все помните как було тяжко при Янеке, ну ВСЕ устали вже от такой цены за газ и всего 8грн за долляр! Вот жешь пидмоскаль гнида бул, народ такой дешевизной травил! ГЕТЬ!!! кричали продажные Шмули на майдане! Сало уронили, тююю… так хероям запизденским, убийцам детей мало!
За людей не считают
У России есть два союзника... И это не ЕСПЧ.