Обществоukrhealth.net15 авг.

Психологи назвали користь трьох звичок, які прийнято вважати шкідливими

nk_hauz/aYdsWV7ng.jpeg

У суспільстві давно зміцнився стереотип про так звані шкідливі звички. У їх список входять не тільки класичні варіанти, такі як куріння або вживання алкоголю. Деякі вчинки дійсно шкодять нашому здоров’ю-фізичному і ментальному. Однак ряд звичок, на думку психологів, незаслужено мають погану репутацію.

Пліткувати корисно

Дослідники зі Стенфордського університету з’ясували, що пліткувати з друзями корисно для здоров’я, так як через це поліпшується настрій, повідомляється в науковій роботі. Завдяки такому спілкуванню виділяється окситоцин-гормон знижує рівень стресу. Фахівці відзначають, що люди, які частіше пліткують, краще контролюють рівень своєї тривожності.

Соцмережі позбавляють від відчуття самотності

Хоча надмірне захоплення соціальними мережами здатне викликати депресію, психологи вважають, що це заняття може приносити і користь. Технології допомагають літнім людям відчувати себе менш ізольованими. Дослідження проводилося серед учасників від 60 до 95 років, йдеться в науковій публікації на сайті Sciencedaily. За даними дослідників, активні користувачі соцмереж продемонстрували кращі когнітивні здібності і почуття особистої ідентичності.

Безлад стимулює творчість

В Університеті Міннесоти вивчили взаємозв’язок між безладдям і творчими здібностями. Результати дослідження, в якому взяли участь 50 осіб, показали, що охайність менше сприяє творчому мисленню, а безлад стимулює появу нових ідей. Люди, які не схильні до порядку, частіше знаходили новаторські способи вирішення проблем, з якими вони зіткнулися під час дослідження, повідомляється в роботі на сайті Національної бібліотеки медицини.

💬 Последние комментарии
Гость
"Количество умерших от коронавируса в США за неполные одиннадцать месяцев 2021 года превысило данный показатель за весь прошлый год. Это произошло несмотря на наличие в стране сразу нескольких «проверенных» прививок, высокий уровень вакцинации населения, отточенные методики социального дистанцирования и тотальную пропаганду иммунизации. Столь неудобная статистика ставит под сомнение эффективность западных вакцин и протоколов лечения, заставляя оправдываться медицинские власти Соединенных Штатов и глобальные СМИ". ... "наглядный сравнительный график с сайта usmortality.com". ... Согласно свежим данным Университета Джонса Хопкинса, количество жителей США, скончавшихся от новой коронавирусной инфекции, к утру 26 ноября 2021 года составило 775.797 человек. По состоянию на 1 января этого года, данный показатель равнялся 353.948 человекам. Таким образом, в 2021 году от ковида умерло уже 421.849 американцев — почти на 68 тыс. человек больше, чем годом ранее. При такой тенденции разрыв увеличится к концу года еще примерно на 35-40 тысяч жизней и явно превысит 100 тыс. человек.
наблюдатель
«Не подтрунивай над врагом лукавым, - Годы жизни (незаметно) коротки, И загробные мучения Милый друг, совсем не пустяки!» (Г. Гейне).
Гость
«Не подтрунивай над врагом лукавым, - Годы жизни (незаметно) коротки, И загробные мучения Милый друг, совсем не пустяки!» (Г. Гейне).
Макс
Кому чего... и такое бывает.
гость
И как-то так.
наблюдатель
И если поживём... и как-то так.
Гость
И если поживём...
Авторские статьи