Психологи назвали найбільш часті причини сварок у молодят
Обществоcikavosti.com24 февраля 2020

Психологи назвали найбільш часті причини сварок у молодят

Опитування більш ніж сотні молодих пар дозволило виділити шість тем, які викликають суперечки частіше за все, — починаючи з браку уваги. Американські психологи заявили, що їм вдалося скласти перший надійний огляд питань і тем, які викликають суперечки у людей, що недавно вступили в шлюб. «Розуміння головних причин незгод у відносинах, — каже Гільєрме Лопес (Guilherme Lopes) з Оклендського університету, — допоможе парам пом’якшити спірні моменти, попередивши можливі конфліктні ситуації». Стаття Лопеса і його колег опублікована в журналі Personality and Individual Differences. Для початку вчені запропонували студентам назвати теми, які, на їхню думку, можуть викликати суперечки і сварки між молодятами. Із сотень пропозицій було відібрано близько 80 варіантів. Потім проводилися детальні опитування 107 пар добровольців, які, крім іншого, повинні були вибирати предмет, про який вони сперечалися протягом останнього року, і описати, як часто це відбувалося. Відібравши 30 питань, які добровольці виділяли особливо часто, психологи розділили їх на шість груп — шість ключових тем, особливо «популярних» у сперечальників-молодят. На вершині цього списку опинилися звинувачення в нестачі уваги з боку другої половини. Слідом йшли різні проблеми й непорозуміння в сексуальному житті, сімейних і особистих фінансах, в питаннях контролю («хто головний»), а також домашніх справ. На основі цих даних Гільєрме Лопес і його колеги навіть підготували стандартизований опитувальник Reasons for Disagreement in Romantic Relationships Scale; ним можуть користуватися як фахівці-психологи, так і самі молоді пари, які намагаються розібратися у своїх стосунках. Варто зауважити, що доречність використання такого тесту де-небудь за межами групи, вивченої авторами, викликає великі сумніви. Опитані молодята належали до вузької групи молодих жителів північної частини США — з відповідними обставинами й культурними традиціями. У пар де-небудь в Японії теми для суперечок можуть виявитися зовсім іншими

Написать комментарий
💬 Последние комментарии
гость
А не ты ли им помог? Ведь если бы не было ваших карличных партий то ситуация была бы другая. Не прошла бы жирная свинья во второй тур. А там еще бабка на двое гадала, был бы этот гаденыш президентом? Вы все усирались от желания попасть в Рааду. Может вам надо перед народом покаяться? Сказать простите, бес попутал. Так нет гордыня не дает.
Кот Матроскин
Всё идёт по сценарию сериала "СЛУГА НАРОДА".
Кот Матроскин
Автор наверняка коронавирус подхватил. Срочно в карцер!
Кот Матроскин
Печалька печалистая!
Кот Матроскин
Если мне не изменяет память, Конституцию тоже ночью принимали...
кипчак
Мало им бед на головы украинцев. Придумали наконец неотразимый повод для горячего конфликта с соседом. Все неймется продажным "патриотам".
а
А что же ты, мразота, молчищь? Хорошотчужими руками жар загребать? Хотел в рай вьехать на чужом горбу? Само то не способное чего то добиватся?