Психологи назвали ознаки токсичних відносин
Обществоukrhealth.net22 ноября 2020

Психологи назвали ознаки токсичних відносин

Деякі люди роками живуть разом, завдаючи один одному емоційний біль, проте не можуть розлучитися. Це позначається на їх психологічному здоров’ї. Фахівці розповіли, які риси в романтичних відносинах вказують на токсичність і як знайти в собі сили залишити такого партнера.

Іноді люди відчувають навіть фізичний біль: у них болить голова, спина, вони відчувають тяжкість в животі. Психологи стверджують, що токсичні відносини ґрунтуються на почутті провини, пише ELLE.

Один з партнерів стверджує, що інший без нього не зможе, звинувачує його в своїх же невдачах і проблемах.

Постійні сварки, відсутність уваги і поваги, зниження самооцінки, страх, – все це типові ознаки токсичних відносин, стверджують психологи. Відчуття напруги, роздратування, «втрати» своїх особистісних якостей говорять про те, що партнер «пробуджує» ці почуття.

Вихід з “любовної залежності” повинен бути усвідомленим. Тому важливо спочатку поставити під сумнів свої відносини і зрозуміти, наскільки вони змушують емоційно страждати. Психологи рекомендують звернутися за допомогою до фахівця або до близьких, які допоможуть побороти сумніви.

Написать комментарий
💬 Последние комментарии
Елена
Луночка,как бы вам сказать,если человек видит где лучше,туда и идёт,одни думают что там хорошо,другие думают в противоположной стороне хорошо,а кто прав,кто нет , покажет время, Япония и Германия хорошо живут и базы самой лучшей страны имеют на своих территориях и ничего,никто их до нитки не обобрал,не надо слёзы лить, всё Луночка будет хорошо.
ера
как ...написано...до слез...СПАСИБО ЛАРИСЕ...и Вам спасибо, пастырь...
я
10-я стока ...мне не понравилась...переделай...
я
упс...лайк...
Луна-2
Майдан - разделение всех в стране... На ваших и наших-ведёт к войне. Майдан- разрушение нашей основы. Такими как прежде, не будем мы снова.... Прости нас Господь за это зло.... Ведь думали мы..что творим добро..
ИЗВИНЯЮСЬ СПРОСИТЬ
Вот - ,,слуги народа,,. А какого народа? Немецкого? Американского? Турецкого?
Луна-2
Майдан -это горе, Майдан -это слёзы. Майдан - это сила внешней угрозы. Майдан-не победа добра над злом. Майдан - это качества жизни слом.