Обществоukr.mediaAug 9

Психологи назвали помилкові ознаки великого кохання

Як не зробити помилку при виборі чоловіка.

nk_hauz/Ggu3APG7R.webp

Жінки частенько в період закоханості думають, що їх новий чоловік — найкращий, а справжнє щастя нарешті до них прийшло. Нерідко ця думка помилкова, але знаючи помилкові ознаки великої любові, ви зможете об'єктивно дивитися на ситуацію, інформує Ukr.Media.

Чоловік каже, що хоче серйозних стосунків

Багато жінок сприймають це за чисту монету, але не варто поспішати з висновками. Чоловіки можуть після пари-трійки побачень запропонувати з'їхатися, одружитися, народити купу дітей. Можливо, що чоловік є маніпулятором. Він намагається сказати те, що ви хочете від нього почути, щоб потім отримати від вас те, що потрібно йому.

Буває й інша ситуація, коли так говорить чоловік, який ще не подорослішав. Він не знає про всі тяготи спільного життя і не уявляє, про що говорить.

Фрази типу "я не можу без тебе"

Такі слова вимовляють найчастіше чоловіки, які мають великі проблеми внутрішнього характеру. Такі люди схильні перетворювати відносини в сильну залежність, вони не розуміють, що таке особисті кордони, і в цілому інфантильні. Швидше за все, з таким чоловіком вам буде не комфортно жити. Це справжнє випробування для психіки і нервів.

Контроль за жінкою

На самому початку відносин питання типу "що завтра робиш?", "де була?", "з ким провела день?" багато жінок сприймають як нормальний інтерес чоловіка до її життя, але нормального тут немає нічого. Потім, коли представниці прекрасної статі розуміють, що це контроль, деякі з них сприймають його як велику любов. Любов і контроль не мають нічого спільного. Це ознака типового тирана, який сприймає жінку як річ.

Спочатку це здається милим, а тоді такий чоловік вже не питає, де вона була, а безпосередньо говорить, з ким вона може спілкуватися, а з ким не може. Життя перетворюється в тотальний кошмар, тому що чоловік не дає дихати на повні груди. Не обманюйте себе, думаючи, що контроль чоловіка — це ознака великої любові.

💬 Последние комментарии
ера
твоя цитата..." ИЛИ РАДУЮТСЯ тому, что другие не принимают нашей радости -так что ли?" ...Боже упаси....как такое ...могло в голову "приЙти"...а потом говоришь,что не наговариваем....ВОТ ПРИМЕР...на "ровном месте"...
ера
Моя цитата..."...не могу понять идиЕтов, которые бьют себя в грудь, доказывая всем ...как радуются они Успехам ВЯСЕЛОГО, обвиняя при этом в противоположном других..."...а так...понятно...?
Игбун Хохлов
Она сама носорог из семейства носорогов. Судя по ее еблыччу, у них в Вовой инцест.
Кинозритель
А где же, собственно, шедевр режиссёра с мировым именем - Сенцова, с многообещающим названием "Носорог"? Чего стесняться - современная украинская киноклассика, хуле?
Доброзычлывый украинець
Униатов скоро вывезем мощами в Ватикан к ПАПКЕ. Готовятся пусть великий рукоблуды и гомолюбы. Радует что эти ублюдки со всеми отбросами Украины, отрыжка нации - нацыками и необританские
Антиелена
А ты, пидарша вылизываешь анус амеровским уродам, всячески молишься на них, хотя они ни хера хорошего не сделали твоей же стране. Не ошибусь, если скажу, что у тебя трусы звездно-полосатого цвета. Ты боготворишь эту тряпку )))
ТАмара
Расстрел ЗЕДУРКУ и ПЕТРУЧЧО. Предлагаем восстановить смертную казнь за вредительство народу и государству.
Авторские статьи