Обществоchangeua.com26 окт.

Психологи поділилися нескладною технікою зняття стресу

nk_hauz/-mkyevkba1kr8wba4uvv.jpg

Якщо ви відчуваєте стрес, його треба позбавитися, щоб негатив не накопичується у вашому організмі, пише maximum.fm

Є кілька простих кроків, які потрібно зробити, щоб допомогти собі.

Крок 1. Прийняти те, що ви у стані стресу. Просто усвідомити це і зізнатися собі в цьому.

Крок 2. Дозволити собі відчувати те, що ви відчуваєте зараз: образа, гнів, будь-які негативні емоції. Визнати цю емоцію і позначити її. Можна навіть промовити вголос: «Зараз я відчуваю роздратування».

Крок 3. Конструктивно вивести з себе ці почуття. Можна детально викласти свої думки на папері і спалити. Можна піти в спортзал і інтенсивно займатися, побігати на стадіоні, поплавати в басейні: будь-яка фізична активність виводить емоції назовні.

Крок 4. Зробити висновки на майбутнє. Поставте собі запитання: «Що я зробив такого, що потрапив в таку ситуацію або чого не зробив?» Коли урок витягнутий, вирішіть, як в майбутньому будете уникати ситуації, яка привела до стресу або як вирішувати її. А потім – просто відпустіть цю ситуацію.

💬 Последние комментарии
Не Елена
Слышь, старая ТП, по твоим высерам видно как ты хочешь "... человеческого доброго отношения между людьми...", ха. Ты хоть бы не позорилась тут своей тупостью. У тебя всё-таки с головой проблемы - писать всякий бред, обсирать, обязываться, а потом говорить про справедливость и добрые отношения. Лечиться надо, в Кащенко тебя не долечили.
Гiсть
Дайте пожалуйста адрес Центра по анализу, вышлю туда свой кал для анализа, "поскольку гибридные угрозы становятся более острыми" и это напрягает.
Елена
Цитаты опять
Елена
Он делает плохое, разве не видно?
Елена
Шмуля сало не ест, нельзя,а я не Шмуля,сало ем, чуть чуть
Весёлый Роджер
«Елена - 15 мая 2020 - Вжился в роль понимаешь?ха.Что сделаешь,талант актёра или кого там( прим. моё- ПОДДОНКА!!!) ,не пропьёшь,ха.Так и живу ,Еленой,ха.Уже свыкся,ха.» А Украина идёт в }|{oпу, а не у Европу. Сала Уронили – тюю, так хероям бандитам вже мало! ---- «Елена -26- апреля – 2020 - Ты Луночка не особо то и пугай,.... и найти тебя времени надо пять минут, поэтому пугать меня не стоит,все под Богом ходим,ха.» ------ «Елена -21 августа 2020- Ебало закрыл сука,а то ещё пиздеть будет, уёбок.смотри у меня,жить то ге бессмертная у тебя,подонок.А Украина идёт в Европу!» Сало уронили – хероям убийцам мало!
Луна -2
Тогда пусть едет в свою благословленную Америку, и пусть поживет там, в богатой Америке.Только пусть потом не жалуется, что В Украине и России жить было лучше и сытнее, чем в богоизбранной Америке.Добрый вечер Роджер. .