Обществоlhealth.info18 нояб.

Психологи пояснили, чому важливо відпочивати від соціальних мереж

nk_hauz/-mmqifmtuqqym9d3krz7.jpg

У всьому світі близько 3,96 млрд людей користуються соціальними мережами. Людина проводить в них в середньому 144 хвилини кожен день.

Багатьом важко встояти перед бажанням постійно перевіряти соцмережі. Для деяких – це перше, що вони роблять після пробудження, і останнє – перед сном.

Психологи заявляють про необхідність відпочивати від соцмереж. З одного боку ці платформи допомагають залишатися людям на зв’язку один з одним і боротися з самотністю, вказують фахівці.

З іншого боку, вони завдають серйозної шкоди психічному здоров’ю, зокрема через негативні коментарі або порівняння себе з іншими людьми, передає Insider.

Крім того, через соцмереж людина веде малорухливий спосіб життя і проводить менше часу в реальному світі. Вони можуть викликати стрес, почуття тривоги і депресію, відзначають психологи. Соцмережі впливають на самооцінку: люди порівнюють себе з відредагованими фотографіями і «ідеальним» життям блогерів.

Ці платформи також викликають звикання, тому складно приділяти їм менше часу, звертають увагу фахівці. Вони радять в першу чергу відключити на телефоні повідомлення від соцмереж.

Рекомендується замінити їх іншими заняттями, які підвищують настрій: прогулянкою, їздою на велосипеді, приготуванням улюбленої страви або читанням книги. Лікарі повідомляють, що потрібно виділити певний час на соцмережі, а перед сном прибирати телефон подалі від ліжка, щоб не було спокуси його використовувати.

💬 Последние комментарии
3020
От самопровозглашенного президента? Оце зрада!
3020
А ещё кизяки и беспросветная тупость типа эксперта по тем же кизякам.
ВВП
Добро пожаловать в ад. Кто останется в живых, тот позавидует мертвым.
3020
Зато по остальным продуктам барыги, при полном бездействии Антимонопольного, уже смешно, комитета впендюривают населению по самые помидоры.
3020
До вхождения в правительство слуг урода, Юлия, на чьей-то дуде свистелка, с марта по сентябрь 2019 занимала должность директорки ООО "Сидко Украина", специализирующегося на производстве кормов для диких птиц. Это ж уровень?!, правда не министра экономики, а доярки из Хацапетовки, но то такое, главное чтобы хорошо кому надо чупа-чупс сосала.
наблюдатель
"На Украине ложно-власть пришла с Майданом. И началась тяжелая гражданская война. Вот только все закончилось горем и обманом. А значит горя нахлебаемся сполна" (творч. зарисовка). Да "на чужой, навязанной нам извне Гражданской войне — навязанной США и их евросателлитами, ястребами войны. Не станут погибшие за фашистскую Украину героями, не войдут они в историю победителями. Убивать собственный народ нельзя!"
Гость
И если поживём... и как-то так.
Авторские статьи