Психологи розказали, що найкраще за все посилює симпатію людей одне до одного
Обществоlux.fm26 февраля 2020

Психологи розказали, що найкраще за все посилює симпатію людей одне до одного

Якщо тобі хтось сильно подобається, але ти напевне не знаєш, чи це взаємне почуття, то в нас для тебе гарні новини. Японські вчені в сфері психології провели дослідження, щоб з’ясувати – що найкраще за все посилює симпатію людей одне до одного та в який спосіб можна сподобатися незнайомцю.

Психологи з японського Університету Тохоку провели експеримент, який показав, що піша прогулянка позитивно впливає на стосунки незнайомих людей та допомагає скласти про себе приємне перше враження. Звичайно, якщо ти не будеш неадекватно поводитися.

Науковці поділили учасників дослідження на 10 рівних груп, що складалися з чоловіків та жінок, яких розбили по парам.

Піддослідні (які не були знайомі до цього) мали спілкуватися одне з одним протягом декількох хвилин, а потім дати оцінку своєму співрозмовнику та розказати про те, що вони дізналися одне про одного за цей час.

Частина учасників експерименту бесідувала в окремій кімнаті, а от інші пари мали спілкуватися під час пішої прогулянки.

Результати дослідження показали, що краща комунікація складалася саме в тих пар, які проводили час на вулиці, а не просто сиділи удвох у кімнаті.

Більш того, датчики руху, які завчасно прикріпили до респондентів, показали, що піддослідні, які гуляли пішки, не тільки залишили одне про одного позитивні відгуки, а й мимоволі синхронізували крок під час прогулянки.

За словами вчених, синхронізація кроків під час ходи покращує відносини між людьми. Отож, бігом клич свою половинку на побачення десь в парку.

Написать комментарий
💬 Последние комментарии
Серж
Еслиб не пришли такие долбоебы к власти, это ещё со времён кравчука. То Украина и год могла бы сидеть и не работать. Уже тридцать лет её грабят, но уже довели до ручки. Уже пизда Украине. Печаль.
Елена
Мне тоже если честно не нравится продажа земли, особенно иностранцам,а что сделаешь? Ничего,это Роджеру хорошо,купит десяток гектаров ,под мусорку,ха, будет потом властелином этой мусорки,ему не привыкать,ха,к мусорным бакам имею ввиду.ха..
Гость
Благодарю! Точно так.
Гость
Всё как-то гадко...
Кандидатствайте за спешно за
Как получих заем от 100,000 usd от Financial services Heartland да купя къщата си в рамките на 24 часа при скорост на контакт 3% (renmoneyservices@gmail. com) OR WhatsApp за спешни отговори на + 192-03-063-228
Елена
Во как,свои грехи обсудить не хотят,видят только свои, плюсы минусов не видят,это так как у козлоослика,по сути он ноль без палочки,а корчит из себя величину аки Наполеон, дурачок несчастный,ха.
е
при чем к теме статьи Россия? трепло как обычно...