Обществоmeta.uaJul 3

Психологи розкрили секрет щасливих стосунків

nk_hauz/-mdbxlbdtyowmllatebl.jpg

Німецькі психологи з університетів Мартіна-Лютера і Бамбергського виявили новий секрет щасливих стосунків. У ході експерименту вони з'ясували, що закоханим необхідно порівну розділяти владу у відносинах.

У дослідженнях взяла участь 181 гетеросексуальна пара. Обов'язковою вимогою було, щоб партнери проживали разом не менше одного місяця. Вік учасників варіювався від 18 до 71 року. В середньому пари перебували у відносинах 8 років.

Спеціалісти задавали учасникам експерименту особисті питання, які стосувалися сексуального задоволення, почуття примусу та пригнічення, довіри, захопленням другою половинкою, а також готовність інвестувати різні ресурси у стосунки.

Як виявилося, людина, що володіє внутрішньою силою, може побудувати щасливі стосунки. Це відчуття допомагає в шлюбі відчувати себе комфортніше. Однак у відносинах рідко буває рівновага сил партнерів. У більшості випадків у парі цією силою володіє чоловік. Тільки у західному суспільстві можна зустріти рівноправність у відносинах.

В кінці досліджень психологи з'ясували:

  • У парі чоловіки часто володіють більшою владою через наявність вищої освіти та високого доходу;
  • Серйозні рішення в основному приймають чоловіки;
  • Щасливі пари мають рівний баланс сил.
💬 Последние комментарии
УЧИТЕСЬ ГРАМОТНОМУ ПРАВОПИСАНИЮ !!!
Больные на голову авторы не читают и не понимают что написали!!! "На Закарпатии", "...получил посадку на голову", "...таемного ування". Кто автор этой галиматьи?
Весёлый Роджер
ЭЙ МУДАК, я не участвовал в прихватизации! Бо не бул у самой передовой та прогрессивной партии Свита! Ты себя там не забудь - ворюга тушённочно-портяночный!
Весёлый Роджер
Бильше точек......... Шмуля бильше...... - бо никто не поверит, шо цэ не ты, сраколиз керивничий, шо дупой нюхает цветы!
Весёлый Роджер
ЭЙ фекалия пархатая, во первых - дай мою фразу или ссылку про это? Шо НЫМА? Эй брехло обсерун?! Я вообще такого слова НИКОГДА не писал про "террана"!!! А тильки про тебя, как ты всё до хаты воровал и как сыр в масле пархал! А ты НИ НА ОДИН вопрос так и не ответил! Тварь русофобная, мразь ты нацисткая, холуй пиндосный! А я разве сейчас про сытость народа в Союзе писал? Или как ты нацистов защищал?
е
А про свои делишки забыла склеротичка? И тебе прилетит за воровство, развал и продажу страны...
е
Напомнить тебе склеротичка про ТВОИ высказывания про аграрную супердержаву? А про "трудяжек"-контрабандистов западян? А про никому не нужный газ, который можно не покупать? А про другой твой бред??? Ась? Когда за СВОИ слова отвечать будешь, а брехло продажное???
е
Терпилу Америку в Афгане тебе напомнить? Как их бедуины с берданками выгнали?))) шо забыла, склеротичка??? А уж как ты сучка тут амерам лижешь и обслуживаешь морячков под мостами тут только ленивый не знает....