Психологи розповіли, до чого призводить епідемія самотності
Обществоwworld.com.ua05 марта 2020

Психологи розповіли, до чого призводить епідемія самотності

Ви завжди зайняті: ви працюєте, відвідуєте спортзал, ведете домашнє господарство. Часто ви просто не встигаєте зустрічатися з друзями і соціальні зв’язки обриваються, пише Жіночий світ з посиланням на WebMD.

Самотні люди на 32% частіше помирають рано, ніж їхні соціально активні однолітки.

“Відсутність соціальних зв’язків може мати такий же вплив, як і інші фактори, що призводять до ранньої смерті”,- каже Джуліанна Хольт-Лунстад, доктор наук, професор психології з університету Брігем Янг. Коли людина почувається самотньою, вона більше палить, їсть, її фізична активність знижується. Тож самотність негативно впливає на наше здоров’я.

Соціальна ізоляція – це проблема не лише людей похилого віку. За результатами опитування 20 000 американців, майже половина людей інколи або постійно почувається самотньо, при чому найбільше на самотність скаржилась молодь від 18 до 22 років.

Що до того, як соціальна активність подовжує наше життя, в дослідників є кілька теорій. Близькі можуть заохочувати людину краще стежити за здоров’ям, дотримуватись рекомендацій лікаря чи правильно харчуватись. А хронічна самотність може викликати хронічний стрес, який часто призводить до погіршення стану здоров’я.

Також дослідження показало, що самотність може позначитись і на якості сну, що, в свою чергу, може зробити людину більш вразливою до цілого ряду захворювань.

“Незалежно від того, як саме самотність погіршує наше здоров’я, ми повинні сприймати це серйозно”,- каже Хольт-Лунстад. “Так само, як ми приділяємо час фізичним вправам, не зважаючи на завантаженість графіку, ми повинні знайти час і для соціальної активності”.

Написать комментарий
💬 Последние комментарии
Броунджер
Вот как Господь Всемогущий карает Содомские Штаты Геймерики за однополые браки.
георгий
ОЦЕ ДРУЗЗI I НЕДРУГИ , ПАНИ та ПАННОЧКИ и ПРИШЛА в УКРАИНУ НАПАСТЬ - ЕВРО АМЕРИКАНСКАЯ ФАТА МОРГАНА , ДУЖЕ ХОТЕЛИ В ЕВРОПУ А ПОЛУЧИЛИ ПАНДЕМИЮ - АМЕРИКАНСКУЮ ДА ЩЕ и ЗЕМЛИ ЛИШИЛИСЯ. ФАТАЛЬНЫЙ ИСТОРИЧНИЙ КОНЕЦ УКРАИНСКОЙ НЕЗАЛЕЖНОСТИ , НАЧАЛИ ЗА ЗДАВИЕ а ЗАКОНЧИЛИ ЗА УПОКОЙ .
Морж
Глупость несусветная, никто серьёзно не думает эту петицию рассматривать, инфошум!
Игбун Хохлов
Тиха украинская ночь, но сало надо перепрятать. Тихушничество и крысятничество - черта национального характера хохлоту.
Игбун Хохлов
Наоборот, не заплатили. Истинный хохлатый поцреот за бесплатно скакать не будет. Нет печенюшек - нет майдана.
Просто прохожий
Ниче, можно беженцами с Ближнего Востока заполнить вакансии - самое оно...
кипчак
Как бы тебе, дурачку, доступно объяснить на самом примитивном уровне. Представь себе, умные не ходили раньше и не будут ходить по майданам. В крайнем случае будут выводить таких как ты и использовать в качестве примитивного инструмента - булыжника. Тут 2 варианта: кто-то может выводить народ для его же блага(пока в незалежной Украине таких умных не нашлось), зато в Украине другие "умные" успешно выводили безумные толпы ради своих шкурных интересов. Пока общий интеллектуальный уровень народа не дорастет до понимания, кто друг им, а кто враг, ничего не изменится, но может быть поздно - настоящих умных в значительном количестве уже изгнали из страны или убили. Думающие нации берегут умные головы как большую ценность и редкость. Без рук и ног человек и нации кое-как существуют, а без головы - никак.