Обществоukr.mediaAug 24

Психологи розповіли, як правильно мріяти, щоб мрії здійснювалися

Краще зосередитися на одній найзаповітнішій мрії.

nk_hauz/XrHkNCn7R.webp

Кажуть, що навіть найсміливіші мрії можуть збутися. Ви вважаєте це казкою? Можливо, ви просто не знаєте, як правильно мріяти?

Кожен раз, дивлячись на падаючу з неба зірку, ви загадуєте бажання. Але, на жаль, виповнюється воно занадто рідко. Річ у тім, що мрія — це щось таке ефемерне і далеке, в здійснення якого ви і самі не сильно вірите, інформує Ukr.Media.

Мрію — в ціль

Погодьтеся, мета — це вже щось певне, чітко сформульоване і цілком досяжне. Тому найкраще взяти аркуш паперу і записати її, наприклад: «Хочу схуднути».

Зазвичай, у кожного з нас не одна, а кілька мрій. Краще зосередитися на одній, найзаповітнішій — більше шансів, що бажане збудеться. Запишіть їх, всі, які пригадаєте за п'ять-десять хвилин. Тепер перегляньте цей список і прислухайтеся до своїх відчуттів: чого ви хочете найбільше? Читаючи кожен пункт окремо, стежте за своїми відчуттями: яка мрія викликає в вас більше позитивних емоцій? На ній і зупиніться.

Отже, мета записана красивим почерком на чистому аркуші паперу. Тепер гарненько подумайте: як ви можете її здійснити? Наприклад, ви мрієте стати красивою. Які кроки ви повинні зробити? По-перше, попрацювати над фігурою (зайнятися фітнесом, плаванням, продумати свій раціон так, щоб в ньому було поменше солодкого і мучного). По-друге — зачіска і макіяж (перегляньте свою косметичку, підберіть засоби, які зроблять ваш образ особливим, проконсультуйтеся з майстром в салоні краси про те, яка стрижка вам найбільше до лиця). По-третє — підберіть стильний одяг, займіться створенням свого власного неповторного образу. Дуже важливо продумати кілька шляхів досягнення мети. Іноді вони можуть бути найнесподіванішими. Наприклад, ви знаєте, що посмішка будь-яку людину робить симпатичнішою? Може, одним з пунктів здійснення мрії стати красивою у вас буде значитися: "щоранку посміхайся своєму відображенню в дзеркалі і говори сама собі, яка ти красива"?

Обов'язково поставте конкретні терміни досягнення своєї мрії — без цих термінів вам буде дуже складно зосередитися на її виконанні.

Що на старті?

Дуже важливий момент на шляху до досягнення мети — усвідомити, що ви вже маєте. Тверезо оцініть свої шанси, задайте собі ось такі питання: "що я повинна змінити в собі, чому навчитися для того, щоб здійснилася моя мрія? Без яких умов не відбудеться матеріалізація бажання?". Складіть список всіх перешкод, які стоять у вас на шляху. Це тільки на перший погляд може здатися, що вони непереборні! У жодному разі не кажіть собі, що, мовляв, я ніколи в житті не подужаю цю англійську. Якщо ви будете просто сидіти і посипати голову попелом, нічого не зміниться. Спробуйте!

Ніколи не кажіть: "у мене нічого не вийде!", навіть якщо на шляху маса перешкод. Твердження з частинкою "ні" блокують будь-яке починання, тому використовуйте тільки позитивні твердження. Скажімо, замість: "я дурна тугодумка" говорите собі: "з кожним днем я стаю набагато розумнішою і освіченішою". Спочатку вам може здатися, що ви займаєтеся самообманом, але через пару тижнів цих вправ ви раптом виявите, що стали більше вірити в свої сили!

Ваші помічники

Як ви думаєте, чи зміг би Білл Гейтс стати найбагатшим і успішним програмістом, якби він сумнівався в своїх здібностях? Напевно ні. Тому ваш головний помічник на шляху до досягнення заповітної мрії — це ви самі. Спробуйте намалювати в своєму мозку картинку, як ніби ви вже домоглися того, чого ви хотіли. Вашими помічниками можуть стати і ваші близькі, і друзі — ті, кому ви захочете розповісти про свої мрії і плани, які допоможуть їх здійснити. Якщо ви відчуваєте, що подруга щиро підтримає вас і порадіє вашим успіхам, сміливо озвучуйте їй своє бажання!

Ні кроку назад

Часто буває так: як тільки ви починаєте до чогось прагнути, тут же виникають якісь перешкоди для досягнення мети. І руки самі собою опускаються: мовляв, де вже мені домогтися свого, якщо сама доля перешкоджає всім моїм планам. Сприймайте труднощі інакше: може, просто доля вирішила зайвий раз перевірити, чи дійсно ви гідні перемоги. Щодня робіть хоч один маленький крок для досягнення мети. Сильне прагнення, надія на те, що мета буде досягнута, а також наявність завзятості і наполегливості неодмінно наблизять вас до успіху!

Не варто думати про свою велику мету двадцять чотири години на добу, адже у вас в житті є багато інших речей. Подумайте: як багато ви вже маєте? І будьте вдячні долі за це!

💬 Последние комментарии
Елена
Михаил Задорнов был юморист, скоморох, развлекал шутками публику,это понимать надо
Гость
Петро хватит мусорить. Весь НК загадил
гость
Это верно. Но есть ещё вопрос: почему в России 150 организаций – иностранных агентов, получающих финансирование из-за рубежа, занимаются бузой и оболваниванием граждан России, преимущественно молодёжи? Кто должен их выгнать? Барин всё рассудит?
кипчак
В нормальном государстве можно было бы посчитать это кощунством - сожрать свою страну в прямом и переносном смысле, но в Украине почти все рекорды как-то связаны с едой (в США на скорость поглощают пончики и т.п. и тоже гордятся такими дступными для народа достижениями). В том, что в Украине культ жратвы наблюдаем на улицах и прочих общественных местах, где все больше перекормленных граждан еле ногами передвигают под тяжестью собственного веса или таща мешки с запасами на зиму.
Кот Матроскин
Человечество стремительно глупеет, как и предсказывал Михаил Задорнов.
Игбун Хохлов
А я никому не верю. Только фактам. Приведенный мною пример доказывает искусственное происхождение хохломовни. Коверканье ради коверканья. Шоб нэ так, як у москалив.
е
Елена, ты счастлива от такой заботы? или тебе нужно еще больше, а тупая?