Обществоcikavosti.comJun 6

Психологи виявили взаємозв’язок між інтенсивністю емоцій і їх сприйняттям оточуючими

Міжнародна група дослідників виявила кореляцію між тим, з якою інтенсивністю люди висловлюють емоції, і тим, як їх сприймають оточуючі. Виявилося, занадто сильні емоційні реакції складно оцінювати вірно.

nk_hauz/-mbvp0wfm3tvbzsmvmtf.jpg

Робота опублікована в журналі Scientific Reports. Вираз обличчя і звук голосу можуть багато чого сказати про емоційний стан людини. А воно, і собі, володіє різною інтенсивністю. Якщо на вас нападе кішка, ви можете випробувати легкий переляк, який буде непорівнянний з острахом під час нападу тигра. Міжнародна група вчених, до якої увійшли фахівці з Інституту емпіричної естетики і Йоркського університету Макса Планка (Німеччина), Нью-Йоркського університету (США) та інших наукових організацій, вирішили дізнатися, чи залежить розуміння емоційного стану людини від сили висловлюваних емоцій. Виявляється, залежить, але не зовсім так, як можна було припустити. Щоб дізнатися це, вчені проаналізували безліч вокалізацій, пов’язаних зі сміхом, зітханнями, стогонами і іншими звуковими проявами емоцій – як негативних, так і позитивних. Потім вони давали прослухати ці реакції учасникам експерименту. Як з’ясувалося, коли інтенсивність емоцій підвищувалася, здатність учасників давати їм правильну оцінку також поліпшувалася. Але коли емоційні реакції досягали максимального напруження, можливість їх правильної оцінки слухачами різко падала. Схоже, надсильні емоції непросто інтерпретувати – зробити це навіть складніше, ніж при майже повній їх відсутності. Учасники змогли назвати навіть те, до якої категорії вони відносяться : позитивним або негативним. Вчені пояснюють це тим, що на піку емоційного вираження для оточуючих більше важлива оцінка реальної ситуації, яку викликали подібні реакції, ніж вони самі. Це кидає виклик існуючим теоріям емоцій і змушує фахівців думати про подальші дослідження

💬 Последние комментарии
е
боюсь что и ходить не будет...на Донбассе пусть попробует такое пропагандировать... но такое ссыкло как он, воин диванный только тут срать в состоянии.. он это уже подтвердил своими ответами...
е
ты тоже сдохнешь???если на тебя не реагировать?)))
е
ага...пень-пень-пеньсионерка...тупая, продажная дура!
Луна -2
Знаешь, то что ты владеешь двумя языками-еще не означает твоего интеллектуального развития.Почему?Да, просто потому что ты оскорбляешь собеседника, считая себя выше, чем другие...Так что, милок не оскорбляй других, а то нарвешься на русскоязычный мат и , и кулак - а кулаками русские владеют очень, ну очень здорово Не дай Бог тебе попробовать кулака от рускоязычной челюсти - будешь всю жизнь ходить с перекошенным гот злости лицом.
Луна-2
А вот с этим могу поспорить - А почему?Да потому что у меня знакомые живут В Крыму - они и писали говорили что они сами подали заявку на гражданство Российской Федерации.И им быстро оформили -так что ля-ля не надо здесь .не ТАКИЕ ИДИОТЫ ЧТОБЫ ВЕРИТЬ ВСЕМУ .,Там даже старые люд сразу поехали в города получать гражданство.
Елена
Хохлов нечего с ним дискуссии вести,сам издохнет если на него не реагировать.
Елена
Мою почку можно конечно пересадить, вопрос будет ли и она работать,так что пиши близкое к реальности,от бабушки,хе,почку только не хватало кому-то пересаживать.