Психологія здоров’я: добова норма обіймів становить 7-8 разів
Обществоzhyvyaktyvno.org08 апреля 2021

Психологія здоров’я: добова норма обіймів становить 7-8 разів

Прискорений темп життя, стреси, втома, навіть депресія… Учені знайшли вихід! – Обійми!  Щирий та безкорисний дотик спричиняє в організмі вироблення окситоцину, що дарує відчуття легкості та повноти життя, омолоджує, покращує сон, підіймає самооцінку та настрій. Крім того, підвищується рівень гемоглобіну в крові, це підвищує імунітет та сприяє одужанню. За словами психотерапевта Вірджинії Сатир, добова норма обіймів становить 7-8 разів. Цю ж думку підтверджують й соціологи, адже у 48 з 50 жінок після регулярних обіймів із близькими знижується артеріальний тиск, вони почуваються більш захищеними та щасливішими.  Всього 10 секунд «обіймотерапії» кілька разів на день – запорука хорошого настрою та самопочуття. Тож обіймайте та обіймайтеся частіше!

Написать комментарий
💬 Последние комментарии
е
Ты за агентов пиши, не отвлекайся на Роджера, не уводит в сторону.. Что твоими агентами, что не попались сделано? Что из типа добытого ими сделало Украину процветающей страной с обеспеченным населением??? Ничего....
кУЧМА ВСПОМНИ ГОНГАДЗЕ
Как то быстро забыли про убиенного кучмой Гонгадзе !!! С особой жестокостью!!! Грузина !!!
Весёлый Роджер
Шмуля ПЕРЕМОГА!!! Амерыка з вами, з майданутыми мудаками! «На одно рабочее место на Украине претендует шесть безработных - центр занятости» «Елена -22 февраля 2020 -…в 2014 году события на Майдане увели Украину из зоны влияния Москвы,я думаю на очень долго.» Сала уронили – убийцам детей мало!
Весёлый Роджер
Шой-то и тут молчок, язык пропахандон Шмуля так и не высунул из дупы! Тому шо в методичке сказано ... обсирать Россию, а про отвечать... нычого нима!
Весёлый Роджер
Долбоэб Шмуля, это ты не виляй, а на вопросы отвечай! Таки чехи и предяву и бросили про взрывы тех снарядов, что один болгарский перец перепродавал ширым поддонкам, для войны на Донбассе. Тому що своего производства снарядов у гятих пидпиндосников НИМА!!! ВСЕ шесть заводов - ЗАКРЫЛИ и на металл попилили! Сало уронили! Хероям убийцам детей мало!
ВСПОМНИ ГОНГАДЗЕ кУЧМА
Как то быстро забыли про убиенного кучмой Гонгадзе !!! С особой жестокостью!!!
Елена
А сколько не поймалось? Думаю он не один в поле воин.сынов и дочерей у Украины много,а Роджер сын-дурак,как в сказке было у отца три сына,двое умных,а третий Роджер,ха.такие вот пироги., товарищи полковники,ха.
Авторские статьи