Рада рекомендує подати парк "Софіївка" на внесення до списку всесвітньої спадщини ЮНЕСКО
Обществоwww.unian.ua04 ноября 2020

Рада рекомендує подати парк "Софіївка" на внесення до списку всесвітньої спадщини ЮНЕСКО

Також парламент пропонує передбачити у держбюджеті-2021 кошти на реконструкцію парку..

Верховна Рада рекомендувала Кабінету міністрів і Національній академії наук України у 3-місячний строк забезпечити належну підготовку та фінансування розробки науково-проектної документації щодо номінування Національного дендрологічного парку «Софіївка» НАНУ для внесення його до Списку всесвітньої спадщини ЮНЕСКО. Як передає кореспондент УНІАН, за відповідну постанову "Про Звернення Верховної Ради України до Кабінету міністрів України щодо здійснення заходів, спрямованих на включення Національного дендрологічного парку «Софіївка» Національної академії наук України до Списку всесвітньої спадщини ЮНЕСКО та його розвитку" проголосували 277 народних депутатів.

ВР рекомендувала уряду з метою створення сучасної туристичної інфраструктури визначити і затвердити перелік автомобільних доріг загального користування державного значення, які потребують проведення реконструкції, капітального та поточного середнього ремонту.

Також пропонується передбачити при підготовці проекту закону «Про державний бюджет України на 2021 рік» та у проектах законів про держбюджет на наступні роки обсяги бюджетних коштів, необхідних для їх фінансування, а також запровадити нові залізничні маршрути, які сполучатимуть обласні центри України з містом Умань Черкаської області.

Заплановано розширити територію парку «Софіївка» коштом передачі йому в постійне користування земельної ділянки площею 5 га, яка розташована в адміністративних межах Родниківської сільської ради Уманського району Черкаської області, з метою будівництва нової вхідної зони в парк.

Постановою рекомендовано передбачити на наступні роки видатки в обсягу 30 млн грн на реконструкцію і будівництво об’єктів на території парку, а також передбачати при підготовці проекту закону «Про державний бюджет України на 2021 рік» та в проектах законів про держбюджет на наступні роки видатки на щорічне утримання території парку «Софіївка» в розмірі не менше 25 млн грн.

Крім того, пропонується здійснити заходи з популяризації та підвищення туристичної привабливості цього парку в Україні та світі.

Написать комментарий
💬 Последние комментарии
Анатольич
Если не хочешь чтобы о тебе знали всё,не используй электронику.Но тогда тебя станут бояться,ведь о тебе ничего не известно.
Кошечка мурка
так вы ему напишите - В Хамерику...Может пожалеет вас, вышлет лишней капустки..Хотя известно, шо лишних денег не бывает ,,, но вдруг для вас он смилостивится. и даст вам цей миллион зелененьких фантиков))))
Кот Матроскин
Вот у ворюги Кролика Сени миллиард, а чернобыльцам два месяца гробовые не платят. Сеня, дай миллион!
Вера
завидуем тебе...ты можешь назвать имя Этой Площади...из-за дИкАмунизации мы ЕЕ зовем....МаНдАном...
е
Украина социальное государство вещала тут Елена... За последние семь лет выплаты на ребёнка сократились.. В чем "социальность" данного действа, прокомментируй, Елена....
Луна-2
Куля у лоба пролетела мимо лба . обещаний лучше не давать . Все равно, и зелень, и капусту, Очень любят кролики жевать... Обманув народец на Майдане Куля умотал куда подале....
е
Ага, вот только стоят эти игрушки в десятки раз меньше Примусов... Чем бы дитя не тешилось лишь бы не плакало и не материлось...