Обществоwww.ukrinform.uaOct 29

Раді пропонують врегулювати ринок деревини і запустити лісовий портал

nk_hauz/-mkkxebjdqhcznpwjuon.jpg

Група народних депутатів на чолі із заступницею голови Комітету з питань економічного розвитку Роксоланою Підласою зареєструвала у Верховній Раді законопроєкт №4197-1 щодо врегулювання ринку деревини та відносин, пов’язаних із купівлею-продажем деревини. 

Як передає Укрінформ, текст документу оприлюднено на сайті парламенту 28 жовтня.

Законопроєкт передбачає запровадження відповідальності власників лісу та постійних лісокористувачів за відмову постачати покупцям деревину саме у тому обсязі і тієї якості, за які покупці сплатили визначену договором ціну. Зі свого боку покупці відповідатимуть за невиконання умов договору купівлі-продажу.

Автори документу пропонують встановити єдині правила для укладення усіх договорів купівлі-продажу деревини (крім продажу для соціальних потреб та потреб держави: держзакупівлі, потреби нацбезпеки та оборони). При цьому пропонується передбачити конкурсні умови для укладення таких договорів, а саме – за результатами проведення електронних аукціонів.

Окрім того, Лісовий кодекс України пропонують доповнити новими положеннями стосовно функціонування лісового порталу, який має стати важливим інструментом в досягненні відкритості, публічності та контролю за діяльністю учасників ринку деревини.

Так, із використанням лісового порталу пропонується здійснювати моніторинг, національну інвентаризацію, поділ лісів на категорії, обчислення й затвердження розрахункової лісосіки, вести Державний лісовий кадастр, а також розробляти, затверджувати та погоджувати матеріали лісовпорядкування.

Окрім того, визначається, що лісовий портал забезпечуватиме можливість відображення інформації єдиної державної системи електронного обліку деревини, ведення лісовпорядкування в електронній формі, опублікування орієнтовних графіків проведення електронних аукціонів з продажу необробленої деревини, а також отримання спеціальних дозволів на використання лісових ресурсів в електронному вигляді та контроль за повнотою заповнення декларацій про деревообробну діяльність.

Також законопроєктом пропонується розмежувати повноваження Міністерства захисту довкілля та природних ресурсів і Держагенства лісових ресурсів задля уникнення конфлікту інтересів у частині одночасного формування та реалізації політики.

💬 Последние комментарии
Весёлый Роджер
Да не пиСди МУДАК, ты же сам Шмуля писал склеротик пердун, шо кружевные труселя одеваешь в холода поверх обоссанных да обосраных ворованых кальсон, когда-то голубого цвета, а сейчас желтоватого. Ты классический алкаш-педрила, тому и во всех это видишь!
Весёлый Роджер
Тирасполь - РУССКАЯ земля!!! Если б я был оттуда - я бы хоть немного, да знал молдавский! А у тебя же срань Шмуля Сруля - нима Родины, тебе хорошо там дэ можешь файно пожрати да посрати, да людей нивных наЭбати!
Антиелена
Вижу, специалист ты по массажу, знаешь детали! Ну тогда кружевные труселя с начесом и бегом в Амэрику. Что там ты будешь делать - объяснять тебе, вижу, не надо. Давай, Ленка-грелка, зима близко, люди в твоей амэрике замерзают! Да и хобби твое там пригодится, там будешь свои высеры в местной сети постить. Ты ж больше ничего не умеешь!
У НИХ БУТСЫ НЕ ТОЙ СИСТЕМЫ !!!
Шахтарь и Динамо за 6 матчей в Лиге Чемпионов не забили ни одного гола !!!
У НИХ БУТСЫ НЕ ТОЙ СИСТЕМЫ !!!
Шахтарь и Динамо за 6 матчей не забили ни одного гола !!!
Елена
К кому?к американскому афроамериканцу?не смеши,а в кружевных труселях сейчас холодно, Роджеру подарю ,ему нужней,он молодая невеста,в смысле замуж вышел старый пердун.хе.ему массаж простаты теперь официально будут делать,а не как под мостом,там неофициально.
Елена
Родина с большой буквы,если это не малая родина,как у Роджера Тирасполь.