Обществоwww.ukrinform.uaSep 29

Раді запропонують відновити програму мобільності молоді

nk_hauz/-milfsst8tibtvdgdz1q.jpg

Група народних депутатів має намір подати пропозиції щодо внесення змін до державного бюджету, які дадуть змогу відновити програму мобільності молоді.

Про це депутат, заступник голови Комітету Верховної Ради з питань гуманітарної та інформаційної політики Євгенія Кравчук повідомила на пресконференції в Укрінформі.

“Зараз як народні депутати ми подаємо правки до бюджету, щоб все ж таки у форматі, можливо, розвитку туристичної галузі пілотним проєктом запустити цю програму”, – сказала Кравчук.

За її словами, якщо це вдасться проголосувати, можна буде організувати культурні обміни молоді між різники областями.

“Йдеться про школярів старших класів, і не просто у форматі приїхати на Різдво до Львова чи на якісь літні канули в Одесу. Це такий формат проживання в іншій області протягом двох тижнів, це навчання у школі іншої області. Це дійсно може у позитивному сенсі "зшивати" країну”, – додала депутат.

Кравчук нагадала, що в державному бюджеті на 2020 рік було закладено фінансування програми мобільності молоді, до якої мали залучити понад 100 тисяч школярів і студентів. Тоді планувалося, що загалом участь у програмі візьмуть 3 300 шкіл та університетів. Але через пандемію, локдаун та секвестр бюджету її довелося зупинити.

“Чим більше молоді люди будуть бачити інші області, а не тільки своє місто або село, тим більше вони будуть відчувати себе громадянами єдиної країни”, – переконана Кравчук.

💬 Последние комментарии
ера
Пухом Земля...и..Вечная Память ...
Гость
Не волнуйся, Россия все сможет, потому что там уровень экономики и не то, что в Украине.
Старый
"температура применяемой кофе" - что за бред?
е
Слышь ты прокладка американская, вали на хер в свою Америку и не мешай жить здесь тем кому эта страна дорога.... Так достаточно уважительно или надо побольше матов, чтоб до такого недоумка как ты дошло???
Елена
Не нравится жить здесь, можешь езжать куда угодно и не ныть постоянно,то ему не нравится то это.никто не держит.
е
нет не все, но возможностей у них НАМНОГО больше и финансовых и в выборе...а то что такой ДУРЕ как ты это не доходит, так это твои проблемы, так ведь недоумок?? А про отъезд людей из Украине тебе напомнить, а тупенькая? объемы сравни если мозгов хватит...
е
Т.е. сокращение субсидий нуждающимся, которые им положены по ЗАКОНУ это такая социальность? И лишение людей источника дохода при поднятии тарифов и цен на все это такая офигительная забота??? Ну тогда желаю тебе ощутить эту заботу на себе многократно!...