Обществоwww.ukrinform.uaSep 29

Раді запропонують відновити програму мобільності молоді

nk_hauz/-milfsst8tibtvdgdz1q.jpg

Група народних депутатів має намір подати пропозиції щодо внесення змін до державного бюджету, які дадуть змогу відновити програму мобільності молоді.

Про це депутат, заступник голови Комітету Верховної Ради з питань гуманітарної та інформаційної політики Євгенія Кравчук повідомила на пресконференції в Укрінформі.

“Зараз як народні депутати ми подаємо правки до бюджету, щоб все ж таки у форматі, можливо, розвитку туристичної галузі пілотним проєктом запустити цю програму”, – сказала Кравчук.

За її словами, якщо це вдасться проголосувати, можна буде організувати культурні обміни молоді між різники областями.

“Йдеться про школярів старших класів, і не просто у форматі приїхати на Різдво до Львова чи на якісь літні канули в Одесу. Це такий формат проживання в іншій області протягом двох тижнів, це навчання у школі іншої області. Це дійсно може у позитивному сенсі "зшивати" країну”, – додала депутат.

Кравчук нагадала, що в державному бюджеті на 2020 рік було закладено фінансування програми мобільності молоді, до якої мали залучити понад 100 тисяч школярів і студентів. Тоді планувалося, що загалом участь у програмі візьмуть 3 300 шкіл та університетів. Але через пандемію, локдаун та секвестр бюджету її довелося зупинити.

“Чим більше молоді люди будуть бачити інші області, а не тільки своє місто або село, тим більше вони будуть відчувати себе громадянами єдиної країни”, – переконана Кравчук.

💬 Последние комментарии
е
Елена, так говоришь что контрабанда это единичные случаи???))) ну прокомментируй статью тупое ты создание...или опять промолчишь раз перемога на глобус не натягивается... Тут ВСЕ видят ЧТО ты из себя представляешь... Так что продемонстрируй свою тупость в очередной раз)))
полное наеБабченко
"Укушение 3е!фира" - в главной роли опять безработный блогер Аркаша Бабченко
Весёлый Роджер
ПЕРЕМОГА!!! «Россия договорилась с Венгрией о многолетних поставках газа в обход Украины, подписан Договор на ПЯТНАДЦАТЬ!!! лет!!!» А ну xoxлы, не щурьте свои щирые продажные вы рожи, Амерыка вам СКОРО!!! допоможэт! Печенюшек у кишени вам положет! Скачите выше, скидавайте вышиванистые шаровары ниже – вы же эропейцы и вы почти у Парижу! Эуропа вже близко… стрибачем выше – побачим сортиры Варшавы та Парижу! Бандера, Шухевич, херои Украины! Бандера, Шухевич, херои Украины! Бандера, Шухевич, херои Украины! Панду Гэть! Смерть творогам! Сало уронили! Рагульему роду - нима переводу! Экономика - это всё херня, главное цэ стрибачить више... Амэрыка з вами, з мудаками! Сала пропа_Хандонам нацисткой "ДОБРОЙ" нации - усих кацапив у резервацию!
Весёлый Роджер
"На море шторм и маята, хохлы искали там кита. А из гивна мазанной хаты, кита прогнали мы лопатой!....(C)"
Весёлый Роджер
И этот ТУПОЙ МУДАК Шмуля, тут себя офицером СА называл? Гусей, одной хорошей женщине, нагло, за интим предлагал! Вот же он тварь брехун и пиСдун! Прапор он вечный или вор-несун!!!
Весёлый Роджер
Младая - цэ скики? Ты мабутно Шмуля_Елен ыщо девственница? Чи ты давно Шмуля - щирая дырка, у кожний теме закупырка!
Весёлый Роджер
Як б.прапор Шмуля, шо тут в образе ТУПОЙ жинки Елен, объяснил, чаму у поездов стучат колёса по рельсам. Ну там же колесо круглое – Ось то так? Ы площадь круга = ПИ*Эр КВАДРАТ? То Так? (Хотя, вы же бачили, отдельные прапоры всё норовят пополам поделить, ну щоб половину до хаты носить!) Таки вот, запоминайте - гэтот КВАДРАТ и стучит по рельсам! Эх, а вы не знали! Спасибо ТУПОМУ мудаку пердуну Шмуле – он вам всё объяснит! Вы слухайте него гандона, та и у вас будуть эуропейские, бледно-голубые кальсоны щирого пыдармона!