Ранні шлюби частіше приводять до алкоголізму — вчені
Обществоaspekty.net07 июля 2020

Ранні шлюби частіше приводять до алкоголізму — вчені

Були опитані молоді люди віком 21-25 років. Виявилося, що проблеми з алкоголем у більшості випадків є у тих, хто дуже рано одружився або вийшов заміж.

Американські вчені з Університету Співдружності Вірджинії під час дослідження з’ясували, що ранні шлюби можуть призводити до алкоголізму. Фахівці припустили, що молоді люди впливають один на одного не найкращим чином, йдеться на сайті навчального закладу.

Під час дослідження вивчили майже тисячу осіб від 21 до 25 років, які розповіли, що були неодноразово в стані запою. З’ясувалося, що найчастіше проблеми із «зеленим змієм» були у тих, хто офіційно зареєстрував стосунки в найбільш молодому віці.

«Люди, які вступили в шлюб занадто рано, мабуть, впливають один на одного не найкращим чином», — висловили припущення фахівці.

Вони вважають, що в молодій сім’ї створюється обстановка, яка сприяє психічним проблемам і вживанню алкоголю.

Написать комментарий
💬 Последние комментарии
Елена
Я же ничего не говорю.
Игбун Хохлов
А он у меня стоит постоянно. А здесь? Во-первых, чтобы не выключать, чтобы потом включать, во-вторых, вот я могу зайти на Яндекс, а ты нет)))) Зачем лишать себя удобств? В-третьих, я здесь не сижу постоянно, в отличие от некоторых. Постоянно переключаюсь на те сайты, где он мне нужен. Я что дебил, выключателем каждые 20-30 секунд клацать?
Елена
Без твоих советов обойдусь, наверное ты уже подцепил букет болезней, знаешь о чём говоришь.ха.
учите польский братья
несправедливо задержанные - это активисты
Елена
Сразу видно что Маладая Ленка сосалка - на самом деле - пидор в грязных солдатских кальсонах , на окружной таких уважают
Елена
Пользуйся лучше гандонами когда рачком водил ублажаешь маладая сосалка
Елена
Ленка маладая сосалка , хватит пылить в эфире , пора на окружную у румын и поляков дальнобойный член сосать