Речі, які ми даремно прасуємо, адже вони і м'ятими виглядають охайно
Обществоukr.media17 мая 2021

Речі, які ми даремно прасуємо, адже вони і м'ятими виглядають охайно

У сучасності є речі, які не треба прасувати.

Багато людей звикли прасувати свої речі і постільну білизну, адже так людина виглядає більш охайно, але часи змінюються і в сучасності є речі, які не треба прасувати, і від цього зовнішній вигляд абсолютно не зіпсується. Важливо також розуміти, які є переваги і недоліки у даного процесу, інформує Ukr.Media.

Які є переваги і недоліки у прасування одягу і білизни

У сучасному світі є матеріали, які не вимагають прасування, і виглядають при цьому добре. Існують також деякі переваги, якими володіє прасування білизни і речей, а саме:

  • під час прасування під впливом високих температур знищуються всі шкідливі мікроорганізми і пилові кліщів, які залишилися після прання;
  • після того, як білизна була випрасувана, воно менше місця займає під час зберігання в шафі і скласти акуратно її набагато простіше;
  • більш м'якими і комфортними до тіла стають білизна і речі після того, як вони були випрасувані;
  • прасовані вироби виглядають більш охайно і красиво;
  • завдяки прасуванню вироби можуть служити довше, адже під час цього процесу ворсинки загладжуються всередину, волокна не розщеплюються.

Важливо розуміти, що у процесу прасування білизни та інших виробів є і недоліки, про які також корисно знати, а саме:

  • на цей процес йде велика кількість часу;
  • рахунки за електроенергію будуть значними;
  • гігроскопічність знижується, і в результаті цього тканина втрачає свою здатність ефективно вбирати піт;
  • якщо матеріал синтетичний, то він електризується, і це може доставляти дискомфорт.

Які предмети одягу можна не прасувати, і все одно виглядати охайно і стильно

Якщо сталося так, що не вистачає часу прасувати річ чи немає такої можливості, то можна цього не робити, і все одно виглядати стильно і охайно. Важливо розуміти, які речі допустимо надягати не прасованими, щоб не переступити межі дозволеного.

Джинси

Даний елемент одягу є номер 1 в списку того, що можна не гладити. Пов'язано це з тим, що після перших хвилин носіння все складки будуть розгладжені. Якщо якась зім'ятість і залишиться, то оточуючі будуть впевнені, що це так і задумано.

Сорочки та футболки

З такими речами, якщо вони не випрасувані, необхідно обходитися обережніше. Якщо не було можливості погладити бавовняну сорочку, то низ необхідно підібрати нестрогий. Важливо зауважити, що така річ навіть якщо її добре випрасувати, все одно через деякий час буде пом'ята, адже бавовна має таку властивість.

Піджак

Багато людей звикли, що піджак це діловий одяг, і він повинен бути завжди добре відпрасований. Допускається невелика зім'ятість піджака з легкого матеріалу, наприклад, з бавовни. Важливо зауважити, що поєднувати його також краще з неформальним взуттям.

Льон

Якщо вироби з синтетики носити злегка не прасовані, то виглядати вони будуть не дуже красиво, а ось натуральний льон терпить легку зім'ятість і привабливого зовнішнього вигляду при цьому не втрачає.

Літні сарафани

Якщо не хочеться спекотні літні дні витрачати на прасування, то можна надавати перевагу легким сарафанам, які в пом'ятому вигляді все одно будуть виглядати виграшно, але важливо уникати синтетики.

Вироби з тканини креш

Даний вид тканини відрізняється своєю легкістю, і в цей момент вона знову в моді. Її особливість полягає в тому, що на ній є велика кількість складок, а також вона жата і трохи зім'ята. Завдяки такій текстурі вироби з такої тканини можна не прасувати.

Написать комментарий
💬 Последние комментарии
Гость
Прапор с Карлсоном знаком?
Кот
Чтобы они сгорели в адском пламени,зеленый и его выкормыши!!!
321
в средину этого крестика - гранатку без чеки!
апач
список вражеских стран народу Украине,при их поддержки был совершен гос переворот в нашей стране
критик
обосретесь со своим G7,напечатать бабла не получится как ковидом
е
и опять таки СРЕДНЯЯ.. т.е. между депутатом Рады и уборщицей в больнице...понимаю, что тут думать надо уметь, но ты учись это никогда не поздно...
е
гугл хорошая вещь.. но я задал прямой вопрос: оттуда пишешь?? ответ :данные из инета.. вот и все что нужно знать о источнике твоей информации... с местными общаться не пробовал? с американцами?.. на нашу украинскую статистику посмотри и на реальность... посмотрел? сравнил? дальше будешь утверждать о том что статистика отражает реальность..Понимаю ты скорее всего боишься сравнить, но правду знать никому не вредило..