Обществоsocportal.info4 янв.

Рекомендація Білла Гейтса: 5 книг, з яких варто розпочати 2020 рік

nk_hauz/-lxkyehuy5kapujpxfzf.jpg

Щороку Білл Гейтс ділиться у своєму блозі добіркою книг, з яких рекомендує розпочати наступний рік.

У цьогорічній передмові Гейтс зазначив, що у 2019 році він прочитав більше художньої літератури, ніж зазвичай: особливо фантастики, повідомляє телеграм-канал "Територія".

- Оскільки я фахівець по роботі з даними, мені подобається переглядати мій список книг для читання і дивитись, чи з’являються якісь тенденції. В цьому році я обрав трохи більше фантастики, ніж зазвичай. Це було неусвідомлене рішення, але мене, схоже, зацікавили історії, які дозволяють досліджувати інший світ, — зазначив мільярдер.

До списку Гейтса увійшли:

  • «Американський шлюб», Таярі Джонс.

Цю книгу Гейтсу порадила його донька. Роман розповідає історію кохання подружньої пари афроамериканців на півдні США, чий шлюб розпадається через жахливу несправедливість.

  • «Ці істини: історія Сполучених Штатів», Джилл Лепор.

За словами Гейтса, це найбільш чесна і всеосяжна історія Америки, викладена на 800 сторінках.

- Авторка зробила свідомий вибір на користь того, аби відобразити різні точки зору, і результатом цього стала найчесніша і всеосяжна історія Америки, яку я коли-небудь читав, — пише Гейтс.
  • «Зростання», Вацлав Сміл.

Якось Гейтс писав, що чекає нових книг Сміла так, як деякі люди чекають наступної частини «Зоряних війн». Гейтс зазначає, що не завжди погоджується з думками Сміла, але вважає його одним з кращих мислителів сучасності.

  • «Підготовлені», Діана Тавеннер.

Книга про те, як батьки можуть підготувати дітей до життя після завершення школи. І тут мова не про те, як вступити до коледжу, а про те, як прожити гідне життя.

  • «Чому ми спимо», Метью Уокер.

Книга, яка переконає вас більше цінувати сон.

- Уокер переконав мене змінити свої звички стосовно нічного відпочинку. І якщо в новому році ви вирішили замислитися про своє здоров’я, його книга стане в цьому відмінним помічником, — пише Гейтс.
💬 Последние комментарии
Антиелена
Ух ты, укрокорона мозг выдавила. Я тебе говорю, что ты просто лобковая укровошь. Вот это действительно правда!
Спички детям
Пиздабол-очколиз типа Шойгу и прочего биомусора. Так дела большие не делаются.
Спички детям
Если человек-главнокомандующий признал необдуманным свое предыдущее заявление, то есть ошибкой, то он, получается, пиздабол. Получается, что пиздабол раньше командовал. Думаю, что и теперь какой-то пиздабол комадует: пиздабол-очколиз, если точнее.
Спички детям
Так непонятно за что человека-главнокомандующего с работы уволили в запас... За Крым, любовь к Индии, России или же за нелюбовь к Китаю? Еще и в свидомый список попал. Прямо как в том Рейхе получается!
Елена
Кто выиграл от развала СССР? национальные элиты,враги внешние, враги внутренние, интеллигенция в большинстве случаев и буржуинчики разных калибров,нацики ,Роджер считает что он выиграл, долбоёб он.ну раз разошлись,то объединятся никто не будет местным властям и так хорошо,а то с Москвы ставят,с Москвы снимают,оно им надо? нет.И чем дальше по времени,тем дальше от прежнего единого центрра,а ты там рассказываешь Россия слаба была, благодаря Горбачеву и Ельцину слаба была,которых Роджер между прочим любит,спроси его,он них ,и узнаешь почему я Роджера так люблю .точка.Великая осталась Америка,Россия не Советский Союз и не РИ,проепали всё что могли, поэтому и ты Роджера можешь поцеловать в сраку, ибо и его вина в том есть,хоть т и мизерна.
Елена
Не веришь не надо,если тебе я говорю так было, значит так было.
Антиелена
Какой вопрос - такой ответ!
Авторские статьи