Обществоwww.golos.com.ua17 окт.

Рівненщина: У Гощі створили першу в Україні майстерню з виготовлення сценічних костюмів

nk_hauz/-mjn21vzc2vvdfhhtjjv.jpg

У райцентрі Гоща, що на Рівненщині, при районному об’єднанні культури і дозвілля створено першу в Україні майстерню з виготовлення сценічних костюмів. Таким чином втілено ідею начальника відділу культури, молоді та спорту Гощанської РДА, заслуженого працівника культури України Анатолія Івасюка ( на знімку).

- Для облаштування майстерні мали приміщення, закупили спеціальне обладнання, одна з майбутніх працівниць Ірина Дем’янюк пройшла спеціальне навчання у Рівненському центрі професійно-технічної освіти державної служби зайнятості, підібрали ще два працівника з відповідною освітою – Надію Римаришину та Марію Власюк, - розповідає Анатолій Івасюк. – Майстерня може не лише виготовити сценічні костюми, що і робить для митців Рівненської, Волинської та Хмельницької областей, а й відтворює старовинні візерунки вишивок різними техніками. Тож і я не втримався і придбав собі вишиванку від нашої майстерні.

До речі, у час пандемії великим попитом користуються вишиті маски, виготовлені у гощанській майстерні.

- Дебютувала майстерня тим, що вишила одяг для малюків, які народилися у Гощанському пологовому будинку на День вишиванки, які вручив породіллям голова Гощанської РДА Василь Романюк, - продовжує Анатолій Івасюк.

💬 Последние комментарии
Антиелена
Грозная и смелая ты в сети только! Говно майданушное, пи@дуй на украмправду, там твое место.
Елена
В твою засуну и скипетром затолкну, будешь до..уя пистеть.
Антиелена
Никто - это ты??? Ты, мля, сними свою корону и засунь ее себе в американскую жопу!
Елена
Узников совести там нет,у двигателей прогресса совести нет, яркий пример тому, Весёлый Роджер,он масенький двигателёк, микроскопический,а совести нет совсем,он узник алчности , чревоугодия и пьянства, ещё и похвалиться,что он такой боХатый,ну по сравнению с нищебродами,шо скажешь?если Бог решил наказать человека он лишает его разума,вот и результат,наш любимый Весёлый Роджер.
Елена
Тебя за дебила считаю точно,тут и к гадалке не ходи, двигатели прогресса,хе, долбоёб ты козлоослик, долбоёб
Елена
Не говори, никто не просил.
Елена
Это же двигатели прогресса,не может быть, Роджер так утверждает.Очередей за колбасой нет, всё в магазинах есть, счастье настало,это Роджер утверждает, всё это происки врагов.