Рівненщина: У Гощі створили першу в Україні майстерню з виготовлення сценічних костюмів
Обществоwww.golos.com.ua5 дней назад

Рівненщина: У Гощі створили першу в Україні майстерню з виготовлення сценічних костюмів

У райцентрі Гоща, що на Рівненщині, при районному об’єднанні культури і дозвілля створено першу в Україні майстерню з виготовлення сценічних костюмів. Таким чином втілено ідею начальника відділу культури, молоді та спорту Гощанської РДА, заслуженого працівника культури України Анатолія Івасюка ( на знімку).

- Для облаштування майстерні мали приміщення, закупили спеціальне обладнання, одна з майбутніх працівниць Ірина Дем’янюк пройшла спеціальне навчання у Рівненському центрі професійно-технічної освіти державної служби зайнятості, підібрали ще два працівника з відповідною освітою – Надію Римаришину та Марію Власюк, - розповідає Анатолій Івасюк. – Майстерня може не лише виготовити сценічні костюми, що і робить для митців Рівненської, Волинської та Хмельницької областей, а й відтворює старовинні візерунки вишивок різними техніками. Тож і я не втримався і придбав собі вишиванку від нашої майстерні.

До речі, у час пандемії великим попитом користуються вишиті маски, виготовлені у гощанській майстерні.

- Дебютувала майстерня тим, що вишила одяг для малюків, які народилися у Гощанському пологовому будинку на День вишиванки, які вручив породіллям голова Гощанської РДА Василь Романюк, - продовжує Анатолій Івасюк.

Написать комментарий