Обществоwww.ukrinform.ua21 авг.

Рожевим озером на Херсонщині можна насолодитися онлайн в режимі реального часу

nk_hauz/-mfaxsioxcoptpgzbhfy.jpg

На одній з топових туристичних локацій Херсонщини – Генічеському рожевому озері -  встановили вебкамеру.

Як передає Укрінформ, про це повідомляє Управління туризму та курортів Херсонської обласної державної адміністрації.

«Милуватися фантастичними краєвидами Генічеського озера – одного з найбільших, найвідоміших і найкрасивіших рожевих озер України – відтепер можна в будь-який час з будь-якої точки світу. Це стало можливим завдяки новій вебкамері, встановленій з ініціативи голови Щасливцевської сільської ради Віктора Плохушка», – йдеться в повідомленні.

Зазначається, що це єдина вебкамера такої якості, що відкриває краєвид на одну з топових пам’яток півдня України.

«Ми давно мріяли встановити тут суперсучасну вебкамеру, яка б дала змогу ще більшій кількості людей побачити неймовірну красу рожевого озера. Сьогодні це завдання нарешті реалізоване — з ним чудово впоралися наші партнери, які, до слова, налагодили за останні два роки вже понад 15 онлайн-трансляцій для популяризації курортів і визначних пам’яток Арабатської стрілки», — наголосив Плохушко.

Трансляцію з камери можна переглянути за посиланнями:

Вебкамера на Генічеському рожевому озері веде безперервну онлайн-трансляцію в UltraHD-якості з підтримкою звуку. Вона працює цілодобово 365 днів на рік, даючи змогу в режимі реального часу спостерігати, як змінюються озерні пейзажі в різний час доби і в залежності від сезону.

Як нагадали в управлінні, Генічеське рожеве озеро розташоване на півночі Арабатської стрілки — в крихітному селі Приозерне. Знамените воно водою дивного червоно-рожевого кольору (в літній час), який виникає в результаті діяльності мікроскопічних водоростей виду Dunaliella salina — це одні з небагатьох живих організмів, здатних існувати в настільки солоній воді. Для захисту від сонячного світла вони виробляють β-каротин — жовто-помаранчевий пігмент, що надає воді червонуватого відтінку. Чим спекотніше й посушливіше літо, тим більш насиченим він стає, формуючи на Генічеському озері майже марсіанські пейзажі.

З давніх часів тут виник соляний промисел, але сьогодні про нього нагадують лише дерев’яні стовпчики, які залишилися відтоді й колись розділяли озеро на сектори — чеки. Вони, зокрема, роблять рожеве озеро упізнаваним на світлинах. Втім, приїжджають сюди не лише за запаморочливими фотознімками, а й щоб оздоровитися: ропа й грязь озера насичені безліччю корисних мікроелементів, включно із бромом, магнієм і натрієм.

«Нинішнього літа через карантинні обмеження, пов’язані з пандемією COVID-19, Генічеське озеро стало місцем паломництва тисяч українців, а Арабатська стрілка, мабуть, — найпопулярнішим курортним регіоном, який відомий не лише теплим морем і просторими піщаними пляжами, але і масою природних атракцій», — написали в управлінні.

💬 Последние комментарии
Флорин Курта
Думаю, что у тебя нет никаких доказательств. Людям, которые высказывают тезисы и не могут их доказать лучше не учавствовать в полемиках.
Флорин Курта
А что за наука такая? Наука совсем недавно утверждала, что щуки рождаются из водорослей.
---
это факт,доказательство которого может требовать или полный дурак или не очень хороший актер.Думаю что ты плохой актер.
Флорин Курта
Это не факт. Поэтому я и прошу аргументировать утверждение, то есть предъявить доказательства.
---
я вообще не называл людей. я называл национальности,причем научно признаными названиями.Тебе же нужно затаскать до блевоты тему .Я в этом участвовать не буду.
===
Это все равно как аргументировать что цифра 2 это цифра 2.Зачем нужно аргументировать известный факт??
---
честно говоря другого ответа не ожидал и даже не надеялся.А вопрос был не о русских прошлых и нынешних.И не о носителях языка.Вопрос был о украинцах-Кичится и гордится рэволюцией когда есть характерный пример французов ....я не знаю как это назвать корректно.Французы просто поняли ,что рэволюция привела к морю крови и появлению Наполеона как императора.И понадобилось усилия многих стран ,что бы его угомонить.Много усилий и опять море крови.Это история ...Поэтому прежде чем повторять лозунги нужно подумать и еще раз подумать.Но видимо это не о нас...Ты мне больше не интересен.
Авторские статьи