Обществоhmarochos.kiev.uaFeb 17

Розпочався ремонт концертної зали Сіднейської опери. Це останній етап її 10-річної реконструкції

nk_hauz/-m0hegnakjx7cc8nfprn.jpg

З 1 лютого 2020 року австралійська компанія ARM Architecture почала переобладнювати концертну залу всесвітньо відомого Сіднейського оперного театру, повідомляє Аrch Daily.

Загальну вартість запланованих робіт оцінили в $150 млн. До роботи залучать експерта зі сфери театральної архітектури Шулера Шока та інженерну компанію Müller-BBM, що спеціалізується на покращенні акустики. Разом з ними команда ARM зосередиться на акустиці концертного залу.

Цей проєкт оновлення будівлі стане наймасштабнішим з моменту її відкриття у 1973 році — і буде завершальним за десять років реконструкції театру (вона розпочалася у 2013 році).

Роботи планують завершити впродовж двох років. За цей час планують покращити технічну якість вистав, посилити акустику залу та вдосконалити інклюзивність будівлі. До того ж тут встановлять акустичну стелю та нові автоматизовані штори, а таккож тривимірну об’ємну звукову систему. Також планують знизити рівень сцени, щоб покращити для глядачів її огляд.

nk_hauz/-m0hej6fdxyua7kf_lda.jpg

Наразі концертна зала вміщує 2679 відвідувачів. Акустика залу є давньою проблемою. Mϋller-BBM планують облаштувати звуковідбивачі над сценою та нову систему тросів на сцені, що дозволить швидко, тихо та безпечно піднімати різні  компоненти вистави, такі як штори, ліхтарі, декорації, сценічні ефекти, людей тощо. Також тут встановлять новий підйомник.

Оновлення концертного залу відбудеться в рамках проєкту з відновлення Сіднейського оперного театру, що розпочався ще у 2013 році на його 40-річчя. Повністю завершити всі роботи планують до «золотого ювілею» театру в 2023 році. До цього моменту він буде зачиненим для відвідування.

💬 Последние комментарии
наблюдатель
Политолог Руслан Бортник, украинская власть испортила отношения не только с Будапештом, но и вообще со всеми своими соседями, так что стоит ожидать обострения отношений Киева с Польшей, Румынией, Словакией и Чехией.
Гость
И планы Венгрии по возвращению своих «исторических земель» добавляют беспокойства президенту Украины Владимиру Зеленскому, говорится в статье, опубликованной 24 октября в американской газете «Нэшнл Интерест»
наблюдатель
А в Российской империи использовался в разговорах и в печати географический термин Малороссия и термин малоросс (малорусский, малороссийский). Современного государства Украина не существовало. Все помнят печальные события 2014 года на Украине, приведшие к вооруженному конфликту в Донбассе (Донецке, Луганске).
Рос
Замашки из прошлого-прибрать или убрать.
Гость
И если поживём... и как-то так.
наблюдатель
А в Российской империи использовался в разговорах и в печати географический термин Малороссия и термин малоросс (малорусский, малороссийский). Современного государства Украина не существовало. Все помнят печальные события 2014 года на Украине, приведшие к вооруженному конфликту в Донбассе и в Луганске.
е
Елена, ну как же так ты ж тут про аграрную супердержаву всем визжала, упрямо игнорируя ФАКТЫ которые тебе приводили???...прокомментируешь статью, а брехло???)))
Авторские статьи