Секрети співбесід, допоможуть вам підібрати правильні відповіді до каверзних питань
Обществоukr.media01 июля 2021

Секрети співбесід, допоможуть вам підібрати правильні відповіді до каверзних питань

Ситуації з підступом, які чекають вас на співбесіді.

Проходити співбесіди часто не люблять навіть досвідчені фахівці. Гарно якщо перед прийняттям на роботу з вами розмовляє майбутній начальник. Тут хоч зрозуміло, що питання очікуються переважно в рамках спеціальності. А ось коли за справу береться кадровик, чекайте чогось дивного, інформує Ukr.Media.

Стрес-тести

Один з найпопулярніших прийомів у поганих кадровиків — різкий перехід на підвищений тон прямо посеред розмови. Доморощені експерти пояснюють подібні фокуси бажанням перевірити стресостійкість кандидата. За задумом кадровика, людина, яка зіткнулася з такою поведінкою, повинна максимально спокійно перенести випробування. Що ж, якщо робота дійсно вам потрібна, доведеться так і зробити.

Ігнорування і очікування

Ще дві досить поширених у нас перевірки — це так звані тест на терпіння і тест на нестандартні ситуації. У першому кандидата що прийшов вчасно затримують в передпокою. Кожні десять хвилин йому повідомляють, що інтерв'юер зайнятий, але покличе до себе, як тільки звільниться. Друга ж часто полягає у раптовому ігноруванні кадровиком кандидата.

Але що він розмовляв з вами, а тут раптово відволікся на дзвінок і перестав взагалі звертати на вас увагу. Тут, як не дивно, найпродуктивнішим підходом до ситуації буде прохання про перенесення співбесіди на інший день. Таке ставлення до справи демонструє інтерв'юеру, що кандидат серйозно ставиться до справи і цінує час, при тому не тільки чужий, а й свій.

Дивні питання і прохання

Тут маються на увазі всілякі тести на нестандартне мислення і творчу жилку. Так, наприклад, один високопоставлений управлінець-дальтонік просив кандидатів на місце в своїй компанії описати йому червоний колір. Найчастіше на подібні питання правильних відповідей немає і бути не може. Помилкою буде лише відмова дати хоч яку-небудь відповідь.

Зустріч з колективом

Є кадровики, які відразу після співбесіди знайомлять кандидата з його майбутніми співробітниками. Знайте, що подібне знайомство служить в якості своєрідної фінальної перевірки. Будьте впевнені, що кадровик потім розпитає колектив і дізнається їх точку зору про вас. Ну і, зрозуміло, інтерв'юер обов'язково оцінить вашу реакцію на подібне знайомство.

Приховані перевірки в ході інтерв'ю

Коли проходите співбесіду, слід звертати увагу на будь-яку дрібницю. Один управлінець свого часу любив проводити співбесіди на кухні. У процесі він пропонував майбутньому співробітнику чашку кави, а потім стежив, як той п'є і що згодом робить з чашкою. Якщо кандидат залишав чашку з гущею де доведеться, він провалював перевірку.

Інший кадровик любив посеред інтерв'ю нібито випадково упускати ручку. Хитруна цікавила підсвідома, автоматична реакція кандидата на те, що трапилося. Ті, хто відразу кидалися піднімати ручку, заслуговували більшої довіри.

Секрети співбесід: фінальна порада

Як бачите, в бажанні перевірити кандидатів кадровики часто переходять всі межі. Щиро радимо ввічливо закінчувати бесіду щоразу, як справа приймає неприємний для вас оборот. Робота з неадекватами не коштує ніяких грошей, власне здоров'я найважливіше. Хай там що, удачі вам в пошуках гідного робочого місця!

Написать комментарий
💬 Последние комментарии
Елена
Я конкретно спрашивала за бензин,что хотят даже отменить экспорт бензина из России из-за жадности бизнесменов роджеров,вот за это,ибо продавать с меньшей прибылью в России бензин они не хотят,х..ли им что людям это дороговато стоит, собственным гражданам,а Роджер вон как за них то жопу рвёт, яхты и дворцы их защищает,мразь.
Луна-2
Так что ты ему - то, и он тебе - в ответ .))))
Луна-2
Ленок -а что ты скажешь про цены на Украине?Они ведь тоже взбесились .И ТОЖЕ любимые наши правтиели обирают нас -КОММУНАЛКА -цены на продукты - сумасшедшие зарплаты и пенсии не успевают угнаться за ними...и КТО ВИНОВАТ ? в этом - неужели Россия ?м
Луна-2
И никто ничего не крадет .ПОтому, что там уважают частную собственность -труд человека..
Луна-2
Тебя поблагодарить что ли ?Русские своих не бросают .Но есть и политическая целесообразность .Россия - тогда была слаба вот и не смогла помочь- Слишком доверчивой была к США И еВРОПЕ - Потому что, в первые годы после распада , ей не на кого было опереться - ей бы самой выжить . Вот и произошло тогда это .Сейчас она окрепла Пример -Сирия....Так что все впереди...
Луна-2
Можно не читать и так ясно.Россия -враг.Идем в Европу через одно место. Сша - друг и белый господин .
Миша
Ого