Обществоwww.unian.uaFeb 26

Секс робить нас розумнішими, щасливішими й молодшими - дослідження

nk_hauz/-m11mhpwevdppoko0uxs.jpg

Крім того, секс здатний підняти настрій, адже у процесі наш мозок вивільняє цілий "коктейль" гормонів. Секс - це не тільки приємно, але й неймовірно корисно. Заняття коханням "тонізує" все тіло: воно запалює очі, змушує шкіру сяяти, покращує сон та гарно впливає на серцеву діяльність. Дослідження, проведене групою вчених з Університету Меріленда, довело, що регулярна сексуальна активність не тільки сприяє утворенню нових клітин у мозку, але й покращує когнітивні здібності - тобто ви думаєте швидше і краще, пише Cosmo. Вчені з Ратгерського університету з'ясували, що у жінки під час оргазму активізується приблизно 30 (!) ділянок головного мозку. Для порівняння: кросворди, судоку й інші інтелектуальні ігри активізують меншу кількість ділянок мозку. Крім того, секс здатний підняти настрій, адже в процесі наш мозок вивільняє цілий "коктейль" гормонів. Оргазм супроводжує вироблення нейротрансмітерів серотоніну і дофаміну, який і відповідає в нашому організмі за задоволення та щастя. А ще вам дістанеться порція окситоцину - "гормону кохання", завдяки якому ми відчуваємо велику ніжність і прихильність до коханих. Такий гормональний сплеск призводить до загального розслаблення, піднімає настрій, покращує сон. Дослідження 2010 року підтверджує, що завдяки сексу збільшується кількість клітин у гіпокампі - ділянці мозку, яка відповідає за довгострокову пам'ять. ДГЕА - це гормон, який безпосередньо пов'язаний з процесами старіння. Його можна отримати природним шляхом, просто займаючись сексом. ДГЕА покращує функції мозку, стимулює появу нових мозкових клітин і, як бонус, позитивно впливає на імунну систему і стан шкіри.

💬 Последние комментарии
Елена
А го мне развернутый ответ давать,пусть кому надо беспокоится о высокой цене бензина в Литве,мне это до сраки,до попы,так культурнее.
Елена
Украинский бензин,если уже в Украине то украинский.
гость
Кто нибудь читает статьи перед публикацией? В ПХГ хранятся 18 млрд кубометров газа а в этой статье фигурируют и 110 и 130 млрд кубометров. Откуда эти цифры. Украина добывает сама 14 - 15 млрд кубометров газа и для собственного потребления населением (а не промышленностью) ей бы этого хватило, если бы жулики из Нафтогаза не толкали бы этот газ на продажу за рубеж для наполнения своих карманов. Включайте мозги, пожалуйста, когда печатаете статьи (за вами уже неоднократно замечены искажения и ложь в материалах) а то вас перестанут читать и верить вам.
Весёлый Роджер
Шмуля Сруль - цэ слишком развёрнутый ответ для лаконичного и заведомо сформированного отрицания в столь коротком вопросе. Это означает одно, что ты усиленно хочешь навязать мысль, шо мол НЕТ, то не правильный ответ! Що мол у Литве меня НЕТ! Эх, как Игбунчика не хватает с его анализом текста!
Весёлый Роджер
Таки получается шо ты Шмуля Сруль соврал ВСЕМ тут! Ты же писал, шо те мукомольные заводы щирые шумеры уси построили вместе с ДнепроГЭСом!!! Вот же ты брехун - наймит пидпиндосный НИЩЕБРОДНЫЙ, мразь свинорылая, холуй нацисткий!!!
Весёлый Роджер
Ну как же Шмуля Сруль, ты просто всё забыл! Ты же писал, шо все керивники и бизнесмены яки жидобандеровцы - гениальные та вумные? Дать твои цитаты? Ну вот согласился, ну и там же ты про массовое самоубийство евреев написал! Иначе не понятно, а кто же их там, ыщо до приходу немцев, во Львыве убивал? Ты же по этому поводу ПРОМОЛЧАЛ? Эй Сруль - ты зовсим дэбил дедуль? ЭЙ тварь отвечай!
е
а ЧЕЙ бензин продают на Украине, а ТУПАЯ? напомнить, чей бенз на наших заправках? уж ТЕБЕ-то работнице заправки должно быть известно))))