Секс робить нас розумнішими, щасливішими й молодшими - дослідження
Обществоwww.unian.ua26 февраля 2020

Секс робить нас розумнішими, щасливішими й молодшими - дослідження

Крім того, секс здатний підняти настрій, адже у процесі наш мозок вивільняє цілий "коктейль" гормонів. Секс - це не тільки приємно, але й неймовірно корисно. Заняття коханням "тонізує" все тіло: воно запалює очі, змушує шкіру сяяти, покращує сон та гарно впливає на серцеву діяльність. Дослідження, проведене групою вчених з Університету Меріленда, довело, що регулярна сексуальна активність не тільки сприяє утворенню нових клітин у мозку, але й покращує когнітивні здібності - тобто ви думаєте швидше і краще, пише Cosmo. Вчені з Ратгерського університету з'ясували, що у жінки під час оргазму активізується приблизно 30 (!) ділянок головного мозку. Для порівняння: кросворди, судоку й інші інтелектуальні ігри активізують меншу кількість ділянок мозку. Крім того, секс здатний підняти настрій, адже в процесі наш мозок вивільняє цілий "коктейль" гормонів. Оргазм супроводжує вироблення нейротрансмітерів серотоніну і дофаміну, який і відповідає в нашому організмі за задоволення та щастя. А ще вам дістанеться порція окситоцину - "гормону кохання", завдяки якому ми відчуваємо велику ніжність і прихильність до коханих. Такий гормональний сплеск призводить до загального розслаблення, піднімає настрій, покращує сон. Дослідження 2010 року підтверджує, що завдяки сексу збільшується кількість клітин у гіпокампі - ділянці мозку, яка відповідає за довгострокову пам'ять. ДГЕА - це гормон, який безпосередньо пов'язаний з процесами старіння. Його можна отримати природним шляхом, просто займаючись сексом. ДГЕА покращує функції мозку, стимулює появу нових мозкових клітин і, як бонус, позитивно впливає на імунну систему і стан шкіри.

Написать комментарий
💬 Последние комментарии
Игбун Хохлов
Пиндосы и хохлы на 90 % состоят из жидов (жидополяков, жидочюрок, жидонегров и прочих вальцманов-зеленских ).
Игбун Холов
Синьцов срежиссировал один фильм, бюджет которого превысил кассовые сборы в 10 раз(!). Это уметь надо такое дерьмо снимать. Талантище.
Ил 2
Ты забыл о "богоизбранных", вспомни,что Форд сказал о них.
Игбун Хохлов
Когда вымрут пиндосы и хохлы настанет мир во всем мире.
Елена
Он всем мстит ,и кацапам и хохлам,и заморским дуракам, также мстит зам.нач по тылу, что не дал украсть колёса с ЗИЛа,а ещё он мстит начпроду что не дал еды подводу,ха.Роджер,я ничего никогда не крала,в Армии не служила и никому не завидовала,не суди Днище по себе.Слава Украине!
born_in_donetsk
Этих вечеров не перечесть, пар даже не в свисток - а маленькую дырочку, чтобы свиста не было.
Весёлый Роджер
Я тебя Шмуля не спрашивал о количестве сворованных денег там и там! Я спрашивал, почему ты ПОДДОНОК мразь продажная, только на Россию дерьмо льёшь и обходишь ворюг на Украине! Ты совсем мудак, ты вопроса не понимаешь? Ты дэбил или долбоэб? Эй, ёой, свинорыл не тупи тут! Жинка ты "младая"- знаток плашек и минного дела?