Обществоwww.unian.ua16 июн.

Секс все менше цікавить людей - дослідження

Науковці довели, що люди все менше займаються сексом.

nk_hauz/-m9vbeo3arkfueu0ddvk.jpg

Більше третини американців від 18 до 24 років стверджують, що за останній рік не займалися сексом. Це на 63% більше, ніж у 2002. Все менше молодих американців цікавляться сексом, і психологи відносять це до глобальних трендів XXI століття, що відводять людство в віртуальні світи, пише 24 канал з посиланням на JAMA Network Open.

Особливо це стосується чоловіків. Нове дослідження показало, що кожна третя молода людина від 18 до 24 не має сексуальної активності за останній рік. У 2002 аналогічне опитування показало, що таких було 19%, а значить, за останні роки кількість американців, які не займаються сексом виросло на 63%. Дослідники відзначають, що в період з 2000 по 2018 брак сексуальної активності зросла серед жінок і чоловіків від 25 до 34 років. Дослідження проводили вчені Каролінського інституту в Стокгольмі. Вони назвали й можливі причини зниження сексуальної активності. Серед них стрес через навчання і роботу, а також більшу різноманітність інших форм "сольних розваг", наприклад, відеоігри. Дослідження проводилося в період з 2000 по 2018. У цей час регулярно опитували довільно відібраних 10 тисяч чоловіків і жінок у віці від 18 до 44. Всіх запитували про кількість сексуальних контактів за минулий рік і про кількість статевих партнерів. Шведи зіставили дані за 2018 з показниками 2000-2002 років. Виявилося, що молоді люди стрімко втрачають інтерес до сексу.

💬 Последние комментарии
3020
От самопровозглашенного президента? Оце зрада!
3020
А ещё кизяки и беспросветная тупость типа эксперта по тем же кизякам.
ВВП
Добро пожаловать в ад. Кто останется в живых, тот позавидует мертвым.
3020
Зато по остальным продуктам барыги, при полном бездействии Антимонопольного, уже смешно, комитета впендюривают населению по самые помидоры.
3020
До вхождения в правительство слуг урода, Юлия, на чьей-то дуде свистелка, с марта по сентябрь 2019 занимала должность директорки ООО "Сидко Украина", специализирующегося на производстве кормов для диких птиц. Это ж уровень?!, правда не министра экономики, а доярки из Хацапетовки, но то такое, главное чтобы хорошо кому надо чупа-чупс сосала.
наблюдатель
"На Украине ложно-власть пришла с Майданом. И началась тяжелая гражданская война. Вот только все закончилось горем и обманом. А значит горя нахлебаемся сполна" (творч. зарисовка). Да "на чужой, навязанной нам извне Гражданской войне — навязанной США и их евросателлитами, ястребами войны. Не станут погибшие за фашистскую Украину героями, не войдут они в историю победителями. Убивать собственный народ нельзя!"
Гость
И если поживём... и как-то так.
Авторские статьи