Обществоnashamama.com30 окт.

Селфі негативно впливає на самооцінку — психологи

Занадто велика увага до того, щоб зробити якісну фотографію і правильно поділитися нею зі світом, означає, що ви концентруєтеся на своєму зовнішньому "я", забуваючи про внутрішній зміст особистості.

nk_hauz/4m70BOK7g.jpeg

Селфі, які ми публікуємо в інтернеті, часто демонструють всім той образ, яким ви не є насправді, — це змушує людей думати, що вони добре знають один одного. Незважаючи на те, що ми отримуємо позитивний відгук від наших фоловерів в інтернеті за те, що викладаємо селфі, вони можуть згубно позначитися на самооцінці. Інтернет-простір змінюється з кожним днем так само, як змінюються і уявлення користувачів про контент. Сьогодні ви здаєтеся підписникам красивими, а завтра — недостатньо творчими або взагалі неідеальними, — це штовхає людей ставати тими, ким вони не є. Потік інформації в соціальних мережах може почати диктувати умови для зміни свого внутрішнього світу. Лайки в соцмережах дуже впливають на те, як людина себе позиціонує. Коли у вас немає засобів комунікації в тому напрямку, який найбільш комфортний для вас, дистанція між соціальною мережею і реальним життям стає емоційно небезпечною. Якщо ви створюєте штучне почуття самовідчуття, це стає дійсно складним, коли ви виходите у світ і вам необхідно бути собою, просто собою. Люди занадто переймаються про те, що з цим робити. Судження підкріплюються багатьма науковими дослідженнями, які були проведені до цього. Наприклад, в Йоркському університеті Канади психологи з’ясували, що у тих, хто робить селфі, підвищена тривожність і низька самооцінка у порівнянні з тими, хто їх не публікує. В Університеті Суонсі у Великобританії визначили, що активне використання селфі у соціальних мережах призводить до розвитку нарцисизму, зниження емпатії та підвищення вимогливості до оточуючих. Мелоні Піндер, консультант по психічному здоров’ю з компанії Pinder Counseling LLC з Флориди, говорить, що якщо людина не отримує очікуваних відгуків від викладеного селфі, то її самооцінка стрімко падає. Фахівці радять поспостерігати за своєю поведінкою і реакцією до і після публікації селфі в інтернеті. Якщо вас бентежать власні думки щодо того, як ви виглядаєте, посміхаєтеся, смієтеся з друзями, ходите по пляжу в купальнику, то необхідно почати з собою внутрішню розмову, щоб зрозуміти, що ви насправді відчуваєте і хочете сказати світу.

💬 Последние комментарии
Гость
Дожили. Однако "причина падения рождаемости понятна всем и без экспертов – большинство молодых семей на Украине просто не обеспечены условиями для рождения детей, в стране нет ни финансовой, ни социальной, ни политической стабильности. Эти факторы провоцируют не только отказ от детей, но и трудовую миграцию из страны с последующими планами на окончательный переезд в страны Европы".
Макс
"На Украине ложно-власть пришла с Майданом. И началась тяжелая гражданская война. Вот только все закончилось горем и обманом. А значит горя нахлебаемся сполна" (творч. зарисовка). Да "на чужой, навязанной нам извне Гражданской войне — навязанной США и их евросателлитами, ястребами войны. Не станут погибшие за фашистскую Украину героями, не войдут они в историю победителями. Убивать собственный народ нельзя!"
Гость
"На Украине ложно-власть пришла с Майданом. И началась тяжелая гражданская война. Вот только все закончилось горем и обманом. А значит горя нахлебаемся сполна" (творч. зарисовка). Да "на чужой, навязанной нам извне Гражданской войне — навязанной США и их евросателлитами, ястребами войны. Не станут погибшие за фашистскую Украину героями, не войдут они в историю победителями. Убивать собственный народ нельзя!"
наблюдатель
А Зеленский "бравирует этим (ложью, клеветой) перед обманутым избирателем". ... "власть (антинародная) желает закрыть рот всем своим потенциальным критикам". ... "Владимир Зеленский молодой, остроумный", но уже замаранный кровью жителей Донбасса и жертв политических репрессий по лжи, клевете осуждённых (убитых) людей... а ЧТО сам по себе Зеленский позоришься пред всем ЧЕЛОВЕЧЕСТВОМ ? ...ПОЗОРИЩЕ... ПОЗОРИЩЕ... ПОЗОРИЩЕ на долгие годы...
Гость
Кому чего... и такое бывает.
Макс
И только так: "признание Крыма российской территорией со стороны Беларуси не только де-факто, но и де-юре. В подтверждение последнего прозвучала и другая информация - что на полуостров станет летать белорусская государственная авиакомпания "Белавиа".
Гость
И если поживём... и как-то так.
Авторские статьи