Сергій Іванов: Прокуратура досі лишається молотком, що забиває тих, хто не домовився з владою
Обществоtyzhden.ua14 апреля 2015

Сергій Іванов: Прокуратура досі лишається молотком, що забиває тих, хто не домовився з владою

В умовах війни заміна всіх співробітників прокуратури, може, й не на часі, але інших варіантів немає.

Рік, що минув від перемоги Майдану, можна назвати роком втрачених можливостей щодо реформування прокуратури. Про це в інтерв'ю "Українському тижню" заявив Сергій Іванов, колишній багаторічний слідчий прокуратури, нині популярний блогер та активний учасник люстраційних процесів у ній.

"Прокуратура рік тому мала виконати кілька речей: об’єднати всі справи по Майдану в одне велике провадження, забравши в міліції всі розслідування, так само вчинити зі справами щодо сепаратизму, довести їх до суду й спокійно реорганізуватись", – нагадав Іванов. Однак, за його словами, влада вирішила, що їй таки потрібна прокуратура зі старими повноваженнями, може, в чомусь навіть більшими, ніж були. "Чому? Та тому що, як і в 2005-му, цей орган був потрібен у ролі молотка, який забиватиме виключно тих, хто не домовився з владою. Тим більше враховуючи, що МВС уже не підвладне президенту, а голова СБУ Наливайченко зайняв нейтральну позицію", – зауважив він. Саме тому, за словами Іванова, ні Порошенко, ні самі прокурори не поспішають позбуватися своїх повноважень, адже знову правоохоронні органи поділені між різними центрами впливу у владі. "Прокуратура мала лишитися без свого головного корупційного важеля – проведення слідства. Однак виникає важливе питання: добре, не матиме вона слідчих функцій. А хто розслідуватиме резонансі справи? Адже Антикорупційне бюро в нас так і не запрацювало, міліція дієздатна тільки на папері, а фах слідчих СБУ навіть у мої часи роботи в прокуратурі вважався найбільш низьким", – додає він. "Фактично мова повинна йти про повну заміну всіх співробітників. Так, розумію, коли триває війна, такий варіант, може, й не на часі, але інших варіантів немає", – підкреслює колишній слідчий прокуратури.

1 комментарий

Написать комментарий
  • Гость
    14 апреля 2015
    Не смешите кур --какая прокуратура при отсутствии права...да еще в колонии...
    Ответить
💬 Последние комментарии
Йестудей
Как же был прав Задорнов. Легенду жаль.
Весёлый Роджер
Гы-гы солдафон! Цэ такой у тоби кирзовый юмор? А по сути, значит Шмуля ты признал шо ты щирый долбоЭб!!! С одной тильки целью " пиднасрать России тай сдохнуть пид забором, гнусной дешёвкой - портяночным вором"! Не попьешь ты каву у Вене, будешь скакать мудаком на арене!
Х
жалко Марадону. Нормальный- наш пацан. курыв . пыв.кароче вив здоровый образ жизни . об.явыв вийну коронавирусуА тэ пэр шо я скажу жинци ...Мандонна ...
777
Вы слишком много требуете от Варфоломея,бывшего офицера турецкой армии,прошедшего обучение в Ватикане. Сегодня он пляшет под дудку Эрдогана. Остается только предать Варфоломея анафеме и избрать нового православного патриарха.
е
хваленое американское качество..... прогрунтовать нормально не могут, болты затянуть не могут...
е
т.е. ты как обычно ляпнула языком, так как понятия не имеешь.. не удивляйся если на твои вопросы будут отвечать так же)))
Елена
Сам посмотри,набери и найдёшь.,если надо тебе.