Обществоukr.mediaAug 9

Серйозні помилки у вихованні хлопчиків, яких допускати не варто

Уникайте перерахованих помилок.

nk_hauz/f9JgJPM7R.webp

Виховання дитини — це процес складний і вкрай важливий, адже від нього багато в чому залежить майбутнє людини. Експерти розповіли, які найсерйозніші помилки допускають батьки у вихованні хлопчиків, інформує Ukr.Media.

Недолік спілкування з мамою

Багато батьків помилково вважають, що хлопчики повинні спілкуватися більше з батьком, але якщо позбавити малюка материнської уваги, це призведе до підвищеної нервозності і проблем з самоконтролем. Така дитина з високою ймовірністю стане вкрай замкнутою.

Найголовніше, щоб мама була поруч в перші два роки. Далі необхідність її постійного перебування поруч з хлопчиком помітно знизиться.

Брак уваги в цілому

Перші пару років експерти настійно рекомендують проводити свої відпустки поруч з малюком. Не потрібно віддавати дитину батькам і їхати на відпочинок. У перші роки життя малюкові вкрай необхідна увага батьків.

Не потрібно виховувати хлопчика жорстко

Багато хто думає, що хлопчики повинні з самого раннього дитинства вчитися бути стійкими і витривалими. Не потрібно говорити п'ятирічному хлопчикові, що він «розводить нюні» або «поводиться як дівчинка». Не потрібно їх соромити за емоції, сльози, засмучення. Потрібно бути з ними поруч в такі моменти.

Не потрібно позбавляти хлопчика можливості нести відповідальність

Це дуже важливо. Будь-яка дитина повинна вчитися відповідальності, тому якщо хлопчику раптом захочеться показати, що він вже дорослий, давайте йому можливість проявити себе. Заохочуйте його позиви показати себе сильним. Якщо він цього не робить, йому обов'язково потрібно прищепити почуття відповідальності. Важливо просити його допомагати по дому, робити щось важливе.

Не потрібно говорити дитині, чим займатися

Якщо хлопчик не хоче грати в футбол або теніс, значить, потрібно запропонувати щось ще. Багато батьків записують дітей в гурток, а потім дивуються, чому дитя нічого не вміє і не домагається хороших результатів. У нього просто немає інтересу до того спорту або заняття, до якого його привчають. Це не найкращим чином позначається на подальшому житті.

💬 Последние комментарии
Ы
У тёти, бедняжки, черепно-мозговая травма. Не обращайте внимания. Осень. Обострение. 30 серебреников...
Ы
Эк, несёт жопорожца. Уж советовал таблетки, не помогает, болезному. Ну, дрищи дальше, бедолага.
Подвирья Скотыняк
бедный Оруэл даже не знал что писал свой "Скотный двор" про Украину будущего
Starый Йухан
Украинство головного мозга - тяжёлая форма психического расстройства.
Весёлый Роджер
ОЙ да нЫчого вони ны зробили! Так тут Шмуля пропа_Хандон брешет! Там уси трубы из картону, писли першого дождичка размокнуть. Шо не верите? А чаму? Ну а как иначе, ведь все же на Украине верят, если у четверг, писли дождичка, на Лысой горе, засвистят раки гимн - щенывмырла, то зразу щирые скакуны запанують! Ось воно як!
Весёлый Роджер
ЭЙ мудак бандеровский! А вот это ты тогда на фуя написал? "Там статья третья с верху вниз,как деньги улетают из России за границу."??? То есть, если Порошенко пиСдит гроши у Панаму - цэ файно, а вот москалям НЫ, им дулю! Вот ты тварь продажная, сосун пиндосов!
Весёлый Роджер
«Елена – 27 июля 2020- Роджер всё врёшь,на майдан люди вышли за лучшую жизнь,за европейский уровень жизни,а не просто так. …» «Елена – 07 августа 2020- … и власть здесь такая, какую выбрал народ.чтобы ты знал.» «Елена -22 февраля 2020 -…в 2014 году события на Майдане увели Украину из зоны влияния Москвы,я думаю на очень долго.»«Елена 08 августа 2019 ….,я же тысячу раз говорила, Америка с нами и Запад тоже,а значит что?Это значит что деньги дадут,им это недорого, ещё напечатают,на фоне своих печатаний денег…» Даже ШЕСТЬ доллярив, казали паны шо напечатают, с портретом Зели!!! Як цэ файно, Зеленский на зелений бумажке! «Елена - 23 апреля 2019 - Зелинский умный, а Коломойский гениальный, а Пётр Алексеевич целеустремленный, …» А Сеня Кролик – вор высшей жидоxoxлячей категории!