ЩАСТЯ ЛЮБИТЬ ТИШУ: МІФ ЧИ РЕАЛЬНІСТЬ
Обществоmarieclaire.ua23 октября 2020

ЩАСТЯ ЛЮБИТЬ ТИШУ: МІФ ЧИ РЕАЛЬНІСТЬ

У свідомість більшості людей глибоко проникла і добре прижилася думка про те, що щасливим варто бути тихо. Щоб не сполохати своє щастя та не втратити його, деякі люди бояться сказати комусь про те, що їм добре разом в шлюбі, чи просто у відносинах з коханими, чи наодинці з собою. Часто, саме страх являється ключовим та руйнівним фактором в таких випадках, який паралізує все тіло наскільки сильно, що не дає можливості повноцінно жити та насолоджуватись відчуттям щастя. Тому, в даному випадку, цей підхід вважається нездоровим, ‒ з точки зору психології. І постає болюче питання: «Як же захистити себе від людських заздрощів, зберегти та примножити відчуття щастя?». З цього питання витікає наступне: «А чи варто взагалі захищатися чи, можливо, слід змінити підхід до цього?». Давайте розбиратися.

Не тамуйте тишу там, де душа прагне «розправити крила»

Існує вираз та його дослідне підтвердження щодо того, що: «Наші думки породжують дії, які, у свою чергу, притягують ті обставини та ситуації, про які ми думаємо».

Якщо ваша душа прагне бути відкритою перед оточуючими, то не варто ховати своє щастя за високою брамою, до якої складно підібрати ключі. Ніяка сила не зможе втрутитися та зруйнувати ваше щастя без явної на те причини. Лише ви несете відповідальність за те, що притягнути в своє життя, а що відпустити. Тому будьте, перш за все, собою. Не слідуйте чужому прикладові, увійдіть в історію з гідним позиціюванням себе, розвіюючи стереотипи про те, що хтось може наврочити чи втрутитися у ваше життя.

Подаруйте свободу: власному вибору, почуттям та вчинкам

Вадим Зеланд говорить: «Дозвольте собі бути собою, а іншим бути іншими».

Ніколи не порівнюйте себе з іншими людьми, аналізуючи, як би вчинив хтось в тій чи іншій ситуації. Універсального рецепта для того, щоб бути щасливими, немає. Так же само, як неможливо знати наперед, що принесе вам завтрашній день. Зовсім безглуздо триматися за будь-яку людину в надії, що вона принесе вам щастя. Можливо, через деякий час, ви зрозумієте, що відносини себе вичерпали, і готові будете їх закінчити. Адже тільки вам вирішувати, як жити та з ким бути. Нехай кожен ваш крок буде відображати людину, яка здатна пізнати щастя і наповнитись ним самостійно, не чекаючи доки хтось це зробить за неї та не зосереджуючи свою увагу на тому: ділитися з кимось своїм щастям чи ні. Варто просто жити, насолоджуючись кожним неповторним днем, радіючи сходу сонця та робити те, чого бажає ваша душа.

Не слідуйте чуткам, довіряйте лише собі

З покоління в покоління передаються певні звичаї, традиції, обряди, які підтримують і розвивають. Якщо так склалося історично в даному випадку, то де шукати коріння чуткам та пліткам? Хто сказав, що щастя потребує тиші, де затаїлися первинні джерела походження цих гучних переконань? А, можливо, і не варто шукати? Скоріше за все, що це найкращий варіант. Завжди слідуйте своєму внутрішньому голосові та робіть те, що вам підказує ваша інтуїція. Бажаєте ділитися ‒ сміливо це робіть, хочете промовчати ‒ мовчіть. Але не робіть культу зі слів, які тільки ви можете наділити такою силою, яка зруйнує те, що будувалося роками, або ж зміцнить наявне. Ви ‒ найголовніша людина у цілому світі зі своєю місією та історією. Не варто шукати у всьому підступність та негативний вплив. Примножуйте своє щастя, випромінюючи його та наповнюючи ним кожну клітинку вашого тіла.

Складіть свій пазл життя під назвою «Щастя»

Кожен з вас хоча б раз у житті складав пазли. Досить цікаве заняття, яке добре розвиває пам’ять, логічне мислення та увагу. Чому б вам не замовити свою «картину щастя»?! Подумайте: що для вас означає це поняття, яким ви його уявляєте, в які кольори ви його розфарбували б? Підійдіть до цього процесу творчо. Створіть власний міф з казковою реальністю. Це набагато краще, ніж боятися втратити щастя, і зосереджуватися на думках, які його руйнують.

Огорніть себе спокоєм, поринаючи у цей творчий процес, і вкажіть дорогу страхові, який заблукав у вашому внутрішньому світові.

Завжди зосереджуйте свою увагу на тому, що вас наповнює, а не підливає масла у вогонь.

Щастя любить, коли за ним слідують

Однозначно можна стверджувати, не сумніваючись у тому, що щастя любить, коли за ним слідують: тихо чи гучно, немає різниці. Все досить індивідуально. Воно не піддається впливу, якщо несе в собі чисті помисли та світлі наміри. Коли ви виділяєте йому особливе місце у вашому житті, надаєте важливого значення, щоденно працюєте над його розширенням, не зважаючи на зовнішній світ, а слідуючи внутрішньому покликові, то воно ніколи не буде гостем у вашому домі та душі, а стане невід’ємною частиною вас та всього, що вас оточує. Затамуйте подих, пориньте у суцільну тишу, і відчуйте, як саме зараз настає особливий період у вашому житті, коли ви починаєте рухатись назустріч власному щастю, не вірячи в існуючі міфи, а створюючи свою бажану реальність.

Написать комментарий
💬 Последние комментарии
Луна-2
Кривлялась бы меньше- толку было бы больше -А ты вообще можешь не писать СЛАВА уКРАИНЕ,слава то давно ушла из Украины...или, так скажу -все имеют эту Славу - только над украиной все смеются, и все имеют Украину. так что, затерялась твоя Слава,.посреди веселого обмана.
Барен
Гопак и народные песни вероятно тоже нацистские?
Адэситик
Лучше бы в Люстдорф переименовали.
Елена
Навка через В ,а не Ф пишется,забыла.с вами тут своё имя забудешь,да ладно,вы тут не причём,то я так, шучу.
С ТОЧНОСТЬЮ НАОБОРОТ
Это нацистские группировки держат власть за горло, заставляя её их поддерживать! И Медведчук это знает прекрасно!
Елена
Иногда по существу, иногда, существо Луночка это Роджер,злобное,жадное и тупое,ха.Ну что вместо Слава Украине написать,слава Ирине Фарион и Татьяне нет,не жене Пескова Нафке,а Чорновол которая со справкой,ха,так устроит?ха, лучше?
Луна-2
А это уже его дело кому как понравится....))))
Авторские статьи
Политика3 часа назад
Юлии Тимошенко - 60. Карьера, скандалы, тюрьма и семья. Всё о главной женщине украинской политики 5
Политика9 часов назад
"Правый сектор создала СБУ". Что рассказал майдановец Пирожок, сидящий за решеткой в России
Видео10 часов назад
Дядя Сэм Трампович Байден. Д.Джангиров и М.Хазин 1
Общество10 часов назад
Раненные майданом, или Песня о галичанской хитромудрости
Видео10 часов назад
Секретная зарплата Сергея Лещенко / Декоммунизация в Крыму не за горами
Геополитика11 часов назад
Разведывательные агентства США и Великобритании объявляют кибервойну независимым СМИ
Технологии11 часов назад
Виноват ли Борис Патон в катастрофе украинской науки 1
Геополитика12 часов назад
Politico: силовой аппарат Байдена – сплошь ветераны администрации Обамы
Общество12 часов назад
Британские концлагеря для 8-летних военнопленных